9 עובדות מפתיעות על אוננות שהרופא שלך אולי לא יגיד לך

סקס בתשלום
אורך: 325 מילים

9 עובדות מפתיעות על אוננות שהרופא שלך אולי לא יגיד לך

סקס בתשלום - 9 עובדות מפתיעות על אוננות שהרופא שלך אולי לא יגיד לך

מטאבו מביך לשחקן בסדרות כמו סקס והעיר הגדולה, אוננות עברה דרך ארוכה. למרות שזה עשוי להיות מקובל יותר בימינו, אנשים רבים עדיין מרגישים בושה ואשמה כשמדובר לדון ולתרגל את זה.

אוננות היא גירוי עצמי של איברי המין להנאה מינית. זוהי אחת הצורות הטבעיות ביותר – והבטוחות ביותר – של ביטוי מיני. עם זאת, טעויות ומיתוסים רבים מקיפים את הנושא, אז בואו נבהיר כמה מהם. תסתכל על תשע עובדות אלה על אוננות שאתה אולי לא יודע.

1. אוננות יכולה להקל על הלחץ. כאשר אתה מאונן, הגוף שלך משחרר הורמונים, כגון דופמין ואנדורפינים. הורמונים אלה יכולים לפעול כמשככי מתח טבעיים.

2. אוננות היא פעילות מינית בטוחה. אוננות ללא צעצועי מין וחומרי סיכה היא פעילות מינית בטוחה ובריאה שאינה מעמידה אותך בסיכון לזיהומים המועברים במגע מיני (STI).

3. גברים ונשים כאחד מאוננים. אוננות היא התנהגות נורמלית בקרב גברים ונשים.

4. אוננות טובה לבריאות שלך. אוננות יכולה לשפר את איכות השינה שלך, להפחית את רמות הלחץ ולעזור לך להתחבר למיניות שלך.

5. אוננות יכולה להיות סוג של גילוי עצמי. אוננות יכולה לעזור לך להכיר את עצמך טוב יותר, מה שיכול לעזור לך להיות בטוח יותר ונוח יותר בעור שלך.

6. אוננות לא תגרום לך להתעוור. זהו מיתוס ישן שהופרך. הראייה שלך לא תושפע מאוננות.

7. לאונן יותר מדי זה לא דבר רע. אין דבר כזה אוננות "יותר מדי". כל עוד אתה מרגיש בנוח עם זה וזה לא מפריע לחיי היומיום שלך, זה בריא לחלוטין.

8. אוננות יכולה לשפר את חיי המין שלך. אוננות יכולה לעזור לך ללמוד מה מדליק אותך ומה אתה אוהב מבחינה מינית. מידע זה יכול לעזור לך לקיים יחסי מין טובים יותר עם בן זוג.

9. אוננות יכולה לעזור לשמור על איברי המין שלך בריאים. אוננות יכולה לעזור לשמור על איברי המין שלך בריאים ונמרצים על ידי הגברת זרימת הדם וזרימת הדם לאזור.

אוננות היא התנהגות נורמלית ובריאה לחלוטין שיכולה להביא את היתרונות הבריאותיים הפיזיים והנפשיים שלך. ואין שום דבר רע בליהנות מזה. בין אם זה לבד או עם בן זוג, כל עוד זה בהסכמה, בריא ובטוח, זה יכול להיות חלק מחיי מין מאושרים ובריאים.

בלוג סקס Silver Lovely

סקס בתשלום

כיצד לרפא תפקוד לקוי של זיקפה סקס בתשלום - כיצד לרפא תפקוד לקוי של זיקפה

תפקוד לקוי של זיקפה (ED) הוא מצב שבו גבר מאבד את היכולת להשיג או לשמור על זקפה המתאימה לפעילות מינית. ED יכול להיגרם על ידי חרדה, דיכאון, בעיות פיזיות או רפואיות, גורמי אורח חיים, כגון עישון או שתייה מופרזת, או פשוט ירידה הורמונלית הקשורה לגיל.…

סקס בתשלום

היתרונות והחסרונות של הצטרפות לאתר היכרויות סקס בתשלום - היתרונות והחסרונות של הצטרפות לאתר היכרויות

המלצה-israelcallgirls.com כשמדובר במציאת בן זוג רומנטי, אנשים רבים פונים לאתרי היכרויות לעזרה. עם מגוון רחב של אפשרויות היום, זה יכול להיות מכריע לבחור את הטוב ביותר. לפני שמצטרפים לאתר היכרויות, חשוב לשקול את היתרונות והחסרונות של כך. המקצוענים אחד היתרונות הגדולים ביותר של שימוש באתר…

סקס בתשלום

היתרונות של עיסוי אירוטי סקס בתשלום - היתרונות של עיסוי אירוטי

עיסוי אירוטי הוא עיסוי מגרה מינית שנועד להגביר את ההנאה, האינטימיות והקשר בין בני הזוג. למרות שמדובר בעיסוי אינטימי, זו אינה צורה מסורתית של פעילות מינית. עיסוי אירוטי הוא סוג של עבודת גוף שבמרכזה יצירת קשר רגשי בין בני זוג והעצמתם לחקור את מיניותם. למי…