9 עובדות מפתיעות על אוננות שהרופא שלך אולי לא יגיד לך

סקס בתשלום
אורך: 325 מילים

9 עובדות מפתיעות על אוננות שהרופא שלך אולי לא יגיד לך

סקס בתשלום - 9 עובדות מפתיעות על אוננות שהרופא שלך אולי לא יגיד לך

מטאבו מביך לשחקן בסדרות כמו סקס והעיר הגדולה, אוננות עברה דרך ארוכה. למרות שזה עשוי להיות מקובל יותר בימינו, אנשים רבים עדיין מרגישים בושה ואשמה כשמדובר לדון ולתרגל את זה.

אוננות היא גירוי עצמי של איברי המין להנאה מינית. זוהי אחת הצורות הטבעיות ביותר – והבטוחות ביותר – של ביטוי מיני. עם זאת, טעויות ומיתוסים רבים מקיפים את הנושא, אז בואו נבהיר כמה מהם. תסתכל על תשע עובדות אלה על אוננות שאתה אולי לא יודע.

1. אוננות יכולה להקל על הלחץ. כאשר אתה מאונן, הגוף שלך משחרר הורמונים, כגון דופמין ואנדורפינים. הורמונים אלה יכולים לפעול כמשככי מתח טבעיים.

2. אוננות היא פעילות מינית בטוחה. אוננות ללא צעצועי מין וחומרי סיכה היא פעילות מינית בטוחה ובריאה שאינה מעמידה אותך בסיכון לזיהומים המועברים במגע מיני (STI).

3. גברים ונשים כאחד מאוננים. אוננות היא התנהגות נורמלית בקרב גברים ונשים.

4. אוננות טובה לבריאות שלך. אוננות יכולה לשפר את איכות השינה שלך, להפחית את רמות הלחץ ולעזור לך להתחבר למיניות שלך.

5. אוננות יכולה להיות סוג של גילוי עצמי. אוננות יכולה לעזור לך להכיר את עצמך טוב יותר, מה שיכול לעזור לך להיות בטוח יותר ונוח יותר בעור שלך.

6. אוננות לא תגרום לך להתעוור. זהו מיתוס ישן שהופרך. הראייה שלך לא תושפע מאוננות.

7. לאונן יותר מדי זה לא דבר רע. אין דבר כזה אוננות "יותר מדי". כל עוד אתה מרגיש בנוח עם זה וזה לא מפריע לחיי היומיום שלך, זה בריא לחלוטין.

8. אוננות יכולה לשפר את חיי המין שלך. אוננות יכולה לעזור לך ללמוד מה מדליק אותך ומה אתה אוהב מבחינה מינית. מידע זה יכול לעזור לך לקיים יחסי מין טובים יותר עם בן זוג.

9. אוננות יכולה לעזור לשמור על איברי המין שלך בריאים. אוננות יכולה לעזור לשמור על איברי המין שלך בריאים ונמרצים על ידי הגברת זרימת הדם וזרימת הדם לאזור.

אוננות היא התנהגות נורמלית ובריאה לחלוטין שיכולה להביא את היתרונות הבריאותיים הפיזיים והנפשיים שלך. ואין שום דבר רע בליהנות מזה. בין אם זה לבד או עם בן זוג, כל עוד זה בהסכמה, בריא ובטוח, זה יכול להיות חלק מחיי מין מאושרים ובריאים.

בלוג סקס Silver Lovely

סקס בתשלום

לחקור את העולם של נערות ליווי: מבט מבפנים על המקצוע השנוי במחלוקת סקס בתשלום - לחקור את העולם של נערות ליווי: מבט מבפנים על המקצוע השנוי במחלוקת

התקשר לבנות. המונח מעורר מגוון של רגשות וקונוטציות, חיוביות ושליליות כאחד. עבור אחדים, זה עשוי להעלות דימויים של זוהר ומותרות, בעוד שעבור אחרים, זה עשוי להזכיר את ניצול הנשים. אבל מהי בדיוק נערת ליווי, ומה מניע נשים להיכנס למקצוע הזה? בפוסט בבלוג זה נעמיק בעולמן…

סקס בתשלום

חיפה: עיר תוססת ועשירה בהיסטוריה, תרבות ונופים סקס בתשלום - חיפה: עיר תוססת ועשירה בהיסטוריה, תרבות ונופים

בין חופי הים התיכון ומורדות הכרמל, שוכנת העיר היפה חיפה בישראל. חיפה, המכונה "עיר הגבעות", היא עיר מגוונת ודינמית המציעה שילוב ייחודי של מודרניות ומסורת. עם ההיסטוריה העשירה, המגוון התרבותי והנופים המדהימים שלה, חיפה הפכה ליעד פופולרי עבור תיירים מכל רחבי העולם. בפוסט בבלוג זה,…

סקס בתשלום

זקפה: הפיזיולוגיה והפסיכולוגיה מאחורי התפקוד המיני הגברי סקס בתשלום - זקפה: הפיזיולוגיה והפסיכולוגיה מאחורי התפקוד המיני הגברי

זקפה היא חלק טבעי וחיוני בתפקוד המיני הגברי ולעתים קרובות היא תורמת חשובה הן להנאה פיזית והן לרווחה פסיכולוגית. זהו התהליך שבו הפין הופך מוצק ומוגדל, המאפשר יחסי מין או צורות אחרות של פעילות מינית. למרות שזה אולי נראה כמו תגובה גופנית פשוטה ופשוטה, תהליך…