9 עובדות מפתיעות על אוננות שהרופא שלך אולי לא יגיד לך

סקס בתשלום
אורך: 325 מילים

9 עובדות מפתיעות על אוננות שהרופא שלך אולי לא יגיד לך

סקס בתשלום - 9 עובדות מפתיעות על אוננות שהרופא שלך אולי לא יגיד לך

מטאבו מביך לשחקן בסדרות כמו סקס והעיר הגדולה, אוננות עברה דרך ארוכה. למרות שזה עשוי להיות מקובל יותר בימינו, אנשים רבים עדיין מרגישים בושה ואשמה כשמדובר לדון ולתרגל את זה.

אוננות היא גירוי עצמי של איברי המין להנאה מינית. זוהי אחת הצורות הטבעיות ביותר – והבטוחות ביותר – של ביטוי מיני. עם זאת, טעויות ומיתוסים רבים מקיפים את הנושא, אז בואו נבהיר כמה מהם. תסתכל על תשע עובדות אלה על אוננות שאתה אולי לא יודע.

1. אוננות יכולה להקל על הלחץ. כאשר אתה מאונן, הגוף שלך משחרר הורמונים, כגון דופמין ואנדורפינים. הורמונים אלה יכולים לפעול כמשככי מתח טבעיים.

2. אוננות היא פעילות מינית בטוחה. אוננות ללא צעצועי מין וחומרי סיכה היא פעילות מינית בטוחה ובריאה שאינה מעמידה אותך בסיכון לזיהומים המועברים במגע מיני (STI).

3. גברים ונשים כאחד מאוננים. אוננות היא התנהגות נורמלית בקרב גברים ונשים.

4. אוננות טובה לבריאות שלך. אוננות יכולה לשפר את איכות השינה שלך, להפחית את רמות הלחץ ולעזור לך להתחבר למיניות שלך.

5. אוננות יכולה להיות סוג של גילוי עצמי. אוננות יכולה לעזור לך להכיר את עצמך טוב יותר, מה שיכול לעזור לך להיות בטוח יותר ונוח יותר בעור שלך.

6. אוננות לא תגרום לך להתעוור. זהו מיתוס ישן שהופרך. הראייה שלך לא תושפע מאוננות.

7. לאונן יותר מדי זה לא דבר רע. אין דבר כזה אוננות "יותר מדי". כל עוד אתה מרגיש בנוח עם זה וזה לא מפריע לחיי היומיום שלך, זה בריא לחלוטין.

8. אוננות יכולה לשפר את חיי המין שלך. אוננות יכולה לעזור לך ללמוד מה מדליק אותך ומה אתה אוהב מבחינה מינית. מידע זה יכול לעזור לך לקיים יחסי מין טובים יותר עם בן זוג.

9. אוננות יכולה לעזור לשמור על איברי המין שלך בריאים. אוננות יכולה לעזור לשמור על איברי המין שלך בריאים ונמרצים על ידי הגברת זרימת הדם וזרימת הדם לאזור.

אוננות היא התנהגות נורמלית ובריאה לחלוטין שיכולה להביא את היתרונות הבריאותיים הפיזיים והנפשיים שלך. ואין שום דבר רע בליהנות מזה. בין אם זה לבד או עם בן זוג, כל עוד זה בהסכמה, בריא ובטוח, זה יכול להיות חלק מחיי מין מאושרים ובריאים.

בלוג סקס Silver Lovely

סקס בתשלום

לחקור את העולם השנוי במחלוקת של נערות ליווי: מיתוסים, מציאויות והאמת מאחורי המקצוע סקס בתשלום - לחקור את העולם השנוי במחלוקת של נערות ליווי: מיתוסים, מציאויות והאמת מאחורי המקצוע

נערות ליווי, הידועות גם בשם נערות ליווי או מחזרות, היו נושא למחלוקת וסקרנות רבה במשך מאות שנים. מקצוע זה, הכרוך במתן שירותי חברות ומין תמורת כסף, הוצג בצורות שונות לאורך ההיסטוריה, מספרות, דרך סרטים ועד כותרות חדשותיות. עם זאת, טבען האמיתי של נערות הליווי ותפקידן…

סקס בתשלום

סווינגרס: מדריך מקיף לסגנון החיים סקס בתשלום - סווינגרס: מדריך מקיף לסגנון החיים

סווינגינג, הידוע גם בשם אורח החיים, הוא סוג של לא מונוגמיה בהסכמה הכוללת זוגות מחליפים בני זוג להנאה מינית. למרות שזה אולי נראה כמו נושא טאבו עבור חלק, זה צבר פופולריות בשנים האחרונות, עם הערכה של 4% מהמבוגרים בארצות הברית עוסקים בהחלפת זוגות. מאמר זה…

סקס בתשלום

חיפה: עיר של יופי וגיוון בישראל סקס בתשלום - חיפה: עיר של יופי וגיוון בישראל

בין הים התיכון המנצנץ להר הכרמל המלכותי, שוכנת העיר חיפה, פנינה של צפון ישראל. ידועה בנופיה המדהימים, תרבותה התוססת וההיסטוריה העשירה שלה, חיפה היא יעד חובה לכל מטייל. מהגנים והחופים הציוריים שלה ועד לשווקים התוססים והאתרים הדתיים שלה, בעיר הזו יש משהו לכל אחד. הצטרפו…