לחיות עם דחפים בלתי נשלטים: מבט כנה על התמכרות למין

סקס בתשלום
אורך: 322 מילים

לחיות עם דחפים בלתי נשלטים: מבט כנה על התמכרות למין

סקס בתשלום - לחיות עם דחפים בלתי נשלטים: מבט כנה על התמכרות למין

לחיות עם התמכרות למין יכול להיות חוויה מורכבת ומציפה. זה אולי נראה כמו משימה בלתי אפשרית לנהל את הדחפים האלה, אבל זה אפשרי. נדרשת עבודה קשה ועזרה מאנשי מקצוע כדי להשתחרר מהתמכרות למין. מאמר זה ידון מהי התמכרות למין, הסימנים שיש לשים לב אליהם וכמה דרכים בונות לנהל אותה

מהי התמכרות למין?
בבסיסה, התמכרות למין היא התנהגות כפייתית הכוללת שימוש בדחפים בלתי נשלטים למין כדי לחפש סיפוק לטווח קצר. כמו במקרה של התמכרויות רבות, התמכרות למין היא דרך להימנע ממחשבות, רגשות ורגשות לא נוחים. זוהי תגובה לא מסתגלת ללחץ וחרדה.

סימנים של התמכרות למין
הסימנים של התמכרות למין יכולים להיראות שונים מאוד מאדם לאדם. עם זאת, אנשים עם התמכרויות למין מציגים לעתים קרובות את ההתנהגויות הבאות:

* אוננות כפייתית
* אובדן שליטה בעת עיסוק בהתנהגות מינית
* המצאת תירוצים כדי לקיים יחסי מין
* פרקטיקות מיניות לא בטוחות
* יש שותפים מיניים מרובים
* הריונות לא רצויים ו/או מחלות מין

ניהול התמכרות למין
הצעד הראשון בניהול התמכרות למין הוא לפנות לעזרה. בדיוק כמו בכל סוג אחר של התמכרות, חשוב למצוא מערכת תמיכה ואיש מקצוע מוסמך שיסייע בתהליך ההחלמה. מטפל המתמחה בטיפול בהתמכרות למין יכול לעזור לאדם ללמוד מיומנויות התמודדות בריאות יותר כדי לנהל את הדחפים שלו.

בנוסף לטיפול, חשוב גם לתרגל טיפול עצמי. עיסוק בפעילויות המביאות הנאה ו/או תחושת הישג יכול לתרום לשיפור הבריאות הנפשית. דוגמאות לפעילויות טיפוח עצמי כוללות פינוי זמן לתחביבים, מפגש עם חברים ופעילות גופנית.

dreamgirlzoya
חשוב גם לקחת שליטה על הסביבה. אנשים עם התמכרות למין עשויים למצוא את זה מועיל להפסיק לשים את עצמם במצבים שעלולים לעורר את הדחפים שלהם. למשל, הימנעות מפורנוגרפיה, הימנעות מסמים ואלכוהול והגבלת חשיפה לתכנים מיניים.

לבסוף, חיוני לתרגל תשומת לב. תשומת לב היא הנוהג של הבאת תשומת לב לרגע הנוכחי ולהיות מודע למחשבות ולרגשות של האדם ללא שיפוט. זה יכול לעזור לאנשים עם התמכרות למין להיות מודעים יותר לתשוקות שלהם ולהסיח את דעתם באופן טמופוריארי מעיסוק בהתנהגות לא בריאה.

השתחררות מהתמכרות למין יכולה להיות תהליך ארוך ומאתגר. אבל עם עזרה ומסירות, אפשר לפתח התנהגויות בריאות יותר ולנהל חיים מספקים.

בלוג סקס Silver Lovely

סקס בתשלום

כיצד לרפא תפקוד לקוי של זיקפה סקס בתשלום - כיצד לרפא תפקוד לקוי של זיקפה

תפקוד לקוי של זיקפה (ED) הוא מצב שבו גבר מאבד את היכולת להשיג או לשמור על זקפה המתאימה לפעילות מינית. ED יכול להיגרם על ידי חרדה, דיכאון, בעיות פיזיות או רפואיות, גורמי אורח חיים, כגון עישון או שתייה מופרזת, או פשוט ירידה הורמונלית הקשורה לגיל.…

סקס בתשלום

היתרונות והחסרונות של הצטרפות לאתר היכרויות סקס בתשלום - היתרונות והחסרונות של הצטרפות לאתר היכרויות

המלצה-israelcallgirls.com כשמדובר במציאת בן זוג רומנטי, אנשים רבים פונים לאתרי היכרויות לעזרה. עם מגוון רחב של אפשרויות היום, זה יכול להיות מכריע לבחור את הטוב ביותר. לפני שמצטרפים לאתר היכרויות, חשוב לשקול את היתרונות והחסרונות של כך. המקצוענים אחד היתרונות הגדולים ביותר של שימוש באתר…

סקס בתשלום

היתרונות של עיסוי אירוטי סקס בתשלום - היתרונות של עיסוי אירוטי

עיסוי אירוטי הוא עיסוי מגרה מינית שנועד להגביר את ההנאה, האינטימיות והקשר בין בני הזוג. למרות שמדובר בעיסוי אינטימי, זו אינה צורה מסורתית של פעילות מינית. עיסוי אירוטי הוא סוג של עבודת גוף שבמרכזה יצירת קשר רגשי בין בני זוג והעצמתם לחקור את מיניותם. למי…