כמה רעיונות קינקיים לסקס לוהט

סקס בתשלום
אורך: 307 מילים

כמה רעיונות קינקיים לסקס לוהט

סקס בתשלום - כמה רעיונות קינקיים לסקס לוהט

הפעם הבאנו לכם כמה רעיונות קינקיים שיכניסו קצת עניין לחיי המין.

בונדג‘ – בונדג‘ הוא סוג של משחקי כוח במיטה, כאשר אחד שולט בעניינים והשני שפוט/ה שלו/שלה. אזיקים זה כבר מזמן לא באפנה, כדאי להצטייד בחבלים או סרט הדבקה חזק. ישנם גם אביזרים מעולים לריסון שיאפשרו לך לעשות מה שתרצה. הרבה נערות ליווי בתל אביב מחזיקות ציוד בונדג‘, אך כדאי לוודא מראש.

כיסוי עיניים – כיסוי עיניים הוא אחד הדברים הפחות מוערכים בסקס. זה יותר מלהיב ממה שזה נשמע, כל עוד מקפידים על כיסוי עיניים איכותי שבאמת לא מאפשר לאישה לראות שום דבר. אם האישה שלכם לא אוהבת להזדיין באור, זה פתרון מצוין. כיסוי טוב והיא בכלל לא תדע מה קורה. ובכלל כל הזיון היא תהיה מסורה יותר לגבר ששולט ומנחה אותה מכיוון שהיא פשוט לא יכולה לראות כלום.

משחקי טמפרטורה – משחקים טמפרטורה יכולים לבוא לידי ביטוי בגירוי קר או חם. הם מגבירים את הגירוי החושי. אבל כמובן שעליכם להיות הגיונים ולא לעשות שום דבר מסוכן הפוגע בחוויה. משחקי שעווה חמה יכולים להיות מגניבים, אבל שיהיה ברור לכולם כי נרות שעווה חמה לסקס הם אינם נרות רגילים. שימוש בנרות רגילים יגרום לכוויה רצינית. כמו כן אם יש לכם דילדו מתכתי או מזכוכית ניתן לקרר או לחמם במים קרים/חמים לפני. ולפעמים פשוט קוביית קרח בפה בזמן המציצה עושה עבודה יפה.

משחקי אימפקט – חבטה הגונה בישבן תמיד מחממת את העניינים, וכאשר הבחורה מקטרת שזה חזק, זהו הרגע לתת עוד יותר חזק בשביל שתלמד לא להתלונן. אם תרצו ניתן להשתמש במחבטים ואפילו שוטים. כל חבטה מזרימה דם לאזור והופכת אותו ליותר רגיש, קחו זאת בחשבון.

דגדוגים – דגדוגים מספקים גירוי די אינטנסיבי, הרבה יותר ממה שזה נשמע. הם גורמים לאנשים לאבד שליטה, רק לכל אחד ישנו רף גירוי שונה ואזורים רגישים אחרים. אומרים שאפילו מנות מוגזמות יכולות להיות מסוכנות. הדרך הנכונה היא לקשור קודם על מנת לא לאפשר התנגדות, ולהשתמש בנוצה או משהו מדגדג. שימו לב שזהו בדרך כלל הופך להיות רועש.

בלוג סקס Silver Lovely

סקס בתשלום

COCKRING – הצעצוע שאתם מתעלמים ממנו סקס בתשלום - COCKRING – הצעצוע שאתם מתעלמים ממנו

2חושבים על גיוון יחסי המין ומחפשים צעצועים. אולי אתם גולשים עכשיו באתרי האינטרנט וחושבים מה כדאי לרכוש. אולי חשבתם על איזה דילדו בשביל לפנק את האישה, ואולי איזה משהו בשביל לאונן לעצמכם יותר טוב. יש באמת שפע של אפשרויות. הצעצועים השונים נועדו לשפר את התחושה…

סקס בתשלום

אוננות זה מסע שאף לא נגמר סקס בתשלום - אוננות זה מסע שאף לא נגמר

אנחנו מגלים את האוננות בגיל צעיר וזו אהבה ממבט ראשון. ברגע שאנו מתחילים עם זה אנחנו פשוט לא יכולים להפסיק ורק רוצים לעשות זאת יותר ויותר. ולאט לאט אנחנו מתחילים להבין את העניינים, וכבר מתחילים לחשוב כל סקס. אבל גם כאשר יש לנו חיים מין…

סקס בתשלום

איך לעשות אווירה של זיונים סקס בתשלום - איך לעשות אווירה של זיונים

כאשר אתם מביאים בחורות הביתה ורוצים לזיין אותן, אתם צריכים ליצור אווירה של זיונים. תחשבו על זה רגע, אווירה היא צורה לרמוז לבחורה על הכוונות שלכם מבלי להגיד. ובאופן טבעי היא מכניסה את הבחורה למצב רוח הנכון, והיא עשויה להיות זאת שיוזמת. לא שמתם לב…