כמה רעיונות קינקיים לסקס לוהט

סקס בתשלום
אורך: 307 מילים

כמה רעיונות קינקיים לסקס לוהט

סקס בתשלום - כמה רעיונות קינקיים לסקס לוהט

הפעם הבאנו לכם כמה רעיונות קינקיים שיכניסו קצת עניין לחיי המין.

בונדג‘ – בונדג‘ הוא סוג של משחקי כוח במיטה, כאשר אחד שולט בעניינים והשני שפוט/ה שלו/שלה. אזיקים זה כבר מזמן לא באפנה, כדאי להצטייד בחבלים או סרט הדבקה חזק. ישנם גם אביזרים מעולים לריסון שיאפשרו לך לעשות מה שתרצה. הרבה נערות ליווי בתל אביב מחזיקות ציוד בונדג‘, אך כדאי לוודא מראש.

כיסוי עיניים – כיסוי עיניים הוא אחד הדברים הפחות מוערכים בסקס. זה יותר מלהיב ממה שזה נשמע, כל עוד מקפידים על כיסוי עיניים איכותי שבאמת לא מאפשר לאישה לראות שום דבר. אם האישה שלכם לא אוהבת להזדיין באור, זה פתרון מצוין. כיסוי טוב והיא בכלל לא תדע מה קורה. ובכלל כל הזיון היא תהיה מסורה יותר לגבר ששולט ומנחה אותה מכיוון שהיא פשוט לא יכולה לראות כלום.

משחקי טמפרטורה – משחקים טמפרטורה יכולים לבוא לידי ביטוי בגירוי קר או חם. הם מגבירים את הגירוי החושי. אבל כמובן שעליכם להיות הגיונים ולא לעשות שום דבר מסוכן הפוגע בחוויה. משחקי שעווה חמה יכולים להיות מגניבים, אבל שיהיה ברור לכולם כי נרות שעווה חמה לסקס הם אינם נרות רגילים. שימוש בנרות רגילים יגרום לכוויה רצינית. כמו כן אם יש לכם דילדו מתכתי או מזכוכית ניתן לקרר או לחמם במים קרים/חמים לפני. ולפעמים פשוט קוביית קרח בפה בזמן המציצה עושה עבודה יפה.

משחקי אימפקט – חבטה הגונה בישבן תמיד מחממת את העניינים, וכאשר הבחורה מקטרת שזה חזק, זהו הרגע לתת עוד יותר חזק בשביל שתלמד לא להתלונן. אם תרצו ניתן להשתמש במחבטים ואפילו שוטים. כל חבטה מזרימה דם לאזור והופכת אותו ליותר רגיש, קחו זאת בחשבון.

דגדוגים – דגדוגים מספקים גירוי די אינטנסיבי, הרבה יותר ממה שזה נשמע. הם גורמים לאנשים לאבד שליטה, רק לכל אחד ישנו רף גירוי שונה ואזורים רגישים אחרים. אומרים שאפילו מנות מוגזמות יכולות להיות מסוכנות. הדרך הנכונה היא לקשור קודם על מנת לא לאפשר התנגדות, ולהשתמש בנוצה או משהו מדגדג. שימו לב שזהו בדרך כלל הופך להיות רועש.

בלוג סקס Silver Lovely

סקס בתשלום

הבעיה שלא אוהבים לדבר עלייה סקס בתשלום - הבעיה שלא אוהבים לדבר עלייה

אימפוטנציה, הבעיה שלא אוהבים לדבר עליה. על פי הערכות שירותי הרפואה, מידי שנה ישנם כשבעים אלף גברים נוספים הסובלים מאין אונות, אך מה שמפחיד הוא שרק 10% פונים לטיפול. זה אולי מביך אתכם, אך אם תתגברו על המבוכה תוכלו להתגבר גם על הבעיה. אז מה הסיבה…

סקס בתשלום

כיצד הנשים יכולות לשפר את הדחף המיני סקס בתשלום - כיצד הנשים יכולות לשפר את הדחף המיני

ירידה בחשק המיני היא לא רק בעיה של גברים, גם נשים סובלות מהבעיה. רבים מהגברים המבלים בדירות דיסקרטיות בחיפה, קריות והצפון מספרים שאין להם ברירה כי האישה שלהם אינה מעוניינת במין, או לפחות לא בתדירות שהם מצפים. אז את הטיפים הבאים תוכלו לשתף עם הנשים שלכם.…

סקס בתשלום

תחפושות סקס לבילוי סוער סקס בתשלום - תחפושות סקס לבילוי סוער

גם הגברים וגם הנשים רוצים ליהנות מעולם הפנטזיה, אנו רואים זאת בכל ביקור בדירות דיסקרטיות בהרצליה. ובשביל לממש פנטזיות צריך להשקיע בכל האווירה שמסביב, וזה כולל גם תחפושות. עשינו סקר קצר ובדקנו אלו תחפושות סקס ניתן להשיג. תחפושת המזכירה - בעידן ה MEE TOO לא…