כמה רעיונות קינקיים לסקס לוהט

סקס בתשלום
אורך: 307 מילים

כמה רעיונות קינקיים לסקס לוהט

סקס בתשלום - כמה רעיונות קינקיים לסקס לוהט

הפעם הבאנו לכם כמה רעיונות קינקיים שיכניסו קצת עניין לחיי המין.

בונדג‘ – בונדג‘ הוא סוג של משחקי כוח במיטה, כאשר אחד שולט בעניינים והשני שפוט/ה שלו/שלה. אזיקים זה כבר מזמן לא באפנה, כדאי להצטייד בחבלים או סרט הדבקה חזק. ישנם גם אביזרים מעולים לריסון שיאפשרו לך לעשות מה שתרצה. הרבה נערות ליווי בתל אביב מחזיקות ציוד בונדג‘, אך כדאי לוודא מראש.

כיסוי עיניים – כיסוי עיניים הוא אחד הדברים הפחות מוערכים בסקס. זה יותר מלהיב ממה שזה נשמע, כל עוד מקפידים על כיסוי עיניים איכותי שבאמת לא מאפשר לאישה לראות שום דבר. אם האישה שלכם לא אוהבת להזדיין באור, זה פתרון מצוין. כיסוי טוב והיא בכלל לא תדע מה קורה. ובכלל כל הזיון היא תהיה מסורה יותר לגבר ששולט ומנחה אותה מכיוון שהיא פשוט לא יכולה לראות כלום.

משחקי טמפרטורה – משחקים טמפרטורה יכולים לבוא לידי ביטוי בגירוי קר או חם. הם מגבירים את הגירוי החושי. אבל כמובן שעליכם להיות הגיונים ולא לעשות שום דבר מסוכן הפוגע בחוויה. משחקי שעווה חמה יכולים להיות מגניבים, אבל שיהיה ברור לכולם כי נרות שעווה חמה לסקס הם אינם נרות רגילים. שימוש בנרות רגילים יגרום לכוויה רצינית. כמו כן אם יש לכם דילדו מתכתי או מזכוכית ניתן לקרר או לחמם במים קרים/חמים לפני. ולפעמים פשוט קוביית קרח בפה בזמן המציצה עושה עבודה יפה.

משחקי אימפקט – חבטה הגונה בישבן תמיד מחממת את העניינים, וכאשר הבחורה מקטרת שזה חזק, זהו הרגע לתת עוד יותר חזק בשביל שתלמד לא להתלונן. אם תרצו ניתן להשתמש במחבטים ואפילו שוטים. כל חבטה מזרימה דם לאזור והופכת אותו ליותר רגיש, קחו זאת בחשבון.

דגדוגים – דגדוגים מספקים גירוי די אינטנסיבי, הרבה יותר ממה שזה נשמע. הם גורמים לאנשים לאבד שליטה, רק לכל אחד ישנו רף גירוי שונה ואזורים רגישים אחרים. אומרים שאפילו מנות מוגזמות יכולות להיות מסוכנות. הדרך הנכונה היא לקשור קודם על מנת לא לאפשר התנגדות, ולהשתמש בנוצה או משהו מדגדג. שימו לב שזהו בדרך כלל הופך להיות רועש.

בלוג סקס Silver Lovely

סקס בתשלום

כיצד לרפא תפקוד לקוי של זיקפה סקס בתשלום - כיצד לרפא תפקוד לקוי של זיקפה

תפקוד לקוי של זיקפה (ED) הוא מצב שבו גבר מאבד את היכולת להשיג או לשמור על זקפה המתאימה לפעילות מינית. ED יכול להיגרם על ידי חרדה, דיכאון, בעיות פיזיות או רפואיות, גורמי אורח חיים, כגון עישון או שתייה מופרזת, או פשוט ירידה הורמונלית הקשורה לגיל.…

סקס בתשלום

היתרונות והחסרונות של הצטרפות לאתר היכרויות סקס בתשלום - היתרונות והחסרונות של הצטרפות לאתר היכרויות

המלצה-israelcallgirls.com כשמדובר במציאת בן זוג רומנטי, אנשים רבים פונים לאתרי היכרויות לעזרה. עם מגוון רחב של אפשרויות היום, זה יכול להיות מכריע לבחור את הטוב ביותר. לפני שמצטרפים לאתר היכרויות, חשוב לשקול את היתרונות והחסרונות של כך. המקצוענים אחד היתרונות הגדולים ביותר של שימוש באתר…

סקס בתשלום

היתרונות של עיסוי אירוטי סקס בתשלום - היתרונות של עיסוי אירוטי

עיסוי אירוטי הוא עיסוי מגרה מינית שנועד להגביר את ההנאה, האינטימיות והקשר בין בני הזוג. למרות שמדובר בעיסוי אינטימי, זו אינה צורה מסורתית של פעילות מינית. עיסוי אירוטי הוא סוג של עבודת גוף שבמרכזה יצירת קשר רגשי בין בני זוג והעצמתם לחקור את מיניותם. למי…