כל מה שצריך לדעת על קונדומים

סקס בתשלום
אורך: 358 מילים

כל מה שצריך לדעת על קונדומים

סקס בתשלום - כל מה שצריך לדעת על קונדומים

כשמדובר באמצעי מניעה והגנה מפני מחלות מין, קונדומים הם אפשרות יעילה מאוד. הם גם קלים לשימוש ויכולים להיות דרך מצוינת לוודא שאתה והשותף שלך בטוחים. במאמר זה נדבר על האפשרויות שלכם לקונדומים, עשה ואל תעשה לשימוש בהם ומידע חשוב נוסף.

סוגי קונדומים

ישנם כמה סוגים שונים של קונדומים שתוכלו לבחור מתוכם. קונדומים לטקס הם הנפוצים ביותר והם בדרך כלל הזול ביותר. הם גם יעילים מאוד במניעת הריונות לא מתוכננים ומחלות מין. פוליאוריתן הוא סוג נוסף של קונדום שמישהו עם אלרגיה לטקס עשוי להעדיף. ישנם גם קונדומים מעור כבש, העשויים ממעיים של טלאים, אך אלה אינם מגנים מפני מחלות מין, ולכן הם אינם מומלצים למניעה.

שימוש בקונדומים

המפתח לשימוש נכון בקונדומים הוא לוודא שאתם בודקים את תאריך התפוגה ושומרים אותם במקום קריר ויבש. כשמדובר ללבוש אותם, ודא שאתה עושה את זה נכון – יישום גרוע יכול להוביל לשבירה או החלקה. לפני שאתם שמים קונדום, הקפידו לבדוק על האריזה אם יש סימני נזק ובדקו תמיד את תאריך התפוגה. כשאתה שם אותו על איבר המין של בן / בת הזוג שלך, הקפד לצבוט את הקצה כדי להשאיר מקום לזרע. וודא שהוא מתגלגל עד הסוף.

כשמגיע הזמן להוריד את הקונדום, אל תשכחו לקשור את הקצה לפני שאתם זורקים את הקונדום המשומש. זה יעזור למנוע דליפה או שפיכה.

טיפול בקונדומים

דבר נוסף שיש לזכור הוא שלעולם אין להשתמש שוב בקונדום. מדובר במוצר חד-פעמי, כך שלאחר הסרתו, יש לזרוק את הקונדום. כמו כן, לעולם אל תשתמש בשיניים או בציפורניים בעת פתיחת החבילה. זה יכול לפגוע בקונדום, מה שהופך אותו לפחות יעיל וסביר יותר להישבר.

אחד הטיפים החשובים ביותר לשימוש נכון בקונדומים הוא תמיד להיות מודעים למצב STI של בן / בת הזוג שלך. אם לאחד מכם יש זיהום, עליכם להשתמש בשיטת מחסום למניעת הריון בנוסף לקונדומים. זה יכול לכלול קונדום פנימי או חיצוני, סכר דנטלי או כפפה.

מסקנה

כשמדובר בשימוש בקונדום, הדבר החשוב ביותר הוא לוודא שאתה עושה את זה נכון. לא רק שזה יעזור למנוע הריונות לא מתוכננים, אבל זה יכול גם לתת לבן הזוג שלך שקט נפשי. הקפידו לבדוק את תאריך התפוגה ולאחסן אותם במקום קריר ויבש. השתמשו תמיד בקונדום חדש לכל אקט של יחסי מין ואל תשכחו לקשור את הקצה לפני שאתם זורקים אותו. לבסוף, הקפד תמיד לבדוק את מצב STI של בן / בת הזוג שלך לפני קיום יחסי מין.

בלוג סקס Silver Lovely

סקס בתשלום

כיצד לרפא תפקוד לקוי של זיקפה סקס בתשלום - כיצד לרפא תפקוד לקוי של זיקפה

תפקוד לקוי של זיקפה (ED) הוא מצב שבו גבר מאבד את היכולת להשיג או לשמור על זקפה המתאימה לפעילות מינית. ED יכול להיגרם על ידי חרדה, דיכאון, בעיות פיזיות או רפואיות, גורמי אורח חיים, כגון עישון או שתייה מופרזת, או פשוט ירידה הורמונלית הקשורה לגיל.…

סקס בתשלום

היתרונות והחסרונות של הצטרפות לאתר היכרויות סקס בתשלום - היתרונות והחסרונות של הצטרפות לאתר היכרויות

המלצה-israelcallgirls.com כשמדובר במציאת בן זוג רומנטי, אנשים רבים פונים לאתרי היכרויות לעזרה. עם מגוון רחב של אפשרויות היום, זה יכול להיות מכריע לבחור את הטוב ביותר. לפני שמצטרפים לאתר היכרויות, חשוב לשקול את היתרונות והחסרונות של כך. המקצוענים אחד היתרונות הגדולים ביותר של שימוש באתר…

סקס בתשלום

היתרונות של עיסוי אירוטי סקס בתשלום - היתרונות של עיסוי אירוטי

עיסוי אירוטי הוא עיסוי מגרה מינית שנועד להגביר את ההנאה, האינטימיות והקשר בין בני הזוג. למרות שמדובר בעיסוי אינטימי, זו אינה צורה מסורתית של פעילות מינית. עיסוי אירוטי הוא סוג של עבודת גוף שבמרכזה יצירת קשר רגשי בין בני זוג והעצמתם לחקור את מיניותם. למי…