כיצד לשחרר את כוחן של פנטזיות ארוטיות כדי לשפר את מערכת היחסים שלך

סקס בתשלום
אורך: 412 מילים

כיצד לשחרר את כוחן של פנטזיות ארוטיות כדי לשפר את מערכת היחסים שלך

סקס בתשלום - כיצד לשחרר את כוחן של פנטזיות ארוטיות כדי לשפר את מערכת היחסים שלך

תהית אי פעם מדוע חיי המין שלך ושל בן זוגך עשויים להרגיש מעופשים או חסרי השראה? פנטזיה יכולה להיות דרך עוצמתית ביותר להשתחרר מהמונוטוניות הבסיסית ולהחיות מחדש את התשוקה שחלקתם פעם. על ידי התחברות לצד הפרוע שלכם וחקירת מחוזות מיניים חדשים, אתם יכולים למצוא שמחה אחד בשני וליצור צורות חדשות של חיבור. כל מה שצריך זה קצת דמיון.
https://www.girlinthenorth.com/

כשמדובר בחקירה מינית, רבים מאיתנו נוטים לחשוב על פנטזיות במונחים של טאבו, מחשבות שלא היינו רוצים לומר בקול רם. עם זאת, בעוד שזה בהחלט לא מתאים להשליך כל פנטזיה על בן הזוג שלך, פנטזיות ארוטיות יכולות להיות דרך בריאה להצית מחדש להבה ישנה ולבנות רמות חדשות של קרבה. כל עוד אתם ובני זוגכם נמצאים באותו עמוד ומרגישים בנוח לחקור אחד עם השני, אין צורך להרגיש צורך להתבייש או להתבייש.

אם אתה מרגיש קצת לא נוח להתחיל לשתף את הפנטזיות שלך, אתה יכול להתחיל על ידי דיון בהם עם השותף שלך בהקשר לא מיני. לדוגמה, אם שניכם סומכים אחד על השני ומרגישים בטוחים לדון בכל סוג של רעיון שנזרק מסביב, אתם עשויים למצוא את עצמכם מרגישים הרבה יותר בנוח במסע המשותף שלכם.

אם אתה עדיין מרגיש קצת חרדה, זה עשוי לעזור להתחיל במקום שמרגיש פחות מאיים, כגון הצגת תחביב כמו משחק תפקידים, אשר בסופו של דבר יכול להוביל לשיחות כנות יותר על הרצונות האישיים וההדדיים שלך. עם זאת, לפני שאתם קונים אביזרים לחיבור, הקפידו לדון בכך עם בן / בת הזוג שלכם כדי להבטיח ששניכם על הסיפון.

אם אתה באמת רוצה להביא את "הצד הפרוע" בפנטזיות הארוטיות שלך, ישנם ספרים מפתים רבים זמינים שאתה והשותף שלך יכולים לקרוא ולדון יחד. לא רק שהם יעזרו לכם להעמיק במשהו מהביל, הם גם יספקו תובנה לגבי הדברים שגורמים לשניכם לתקתק. זו גם דרך נהדרת ללמוד על דברים כמו משחק פטיש ו-BDSM, אם זה משהו שמעניין אותך.

בסופו של דבר, לא משנה באיזה מסלול אתה ובן זוגך מחליטים ללכת במונחים של חקירת פנטזיות ארוטיות, זכור לשמור על ראש פתוח וקווי תקשורת חופשיים וזורמים. ודא כי השותף שלך יודע את כל הגבולות שלך תמיד להמשיך עם רשותם. אם, בכל עת, אחד מכם מרגיש לא נוח, הקפד לדבר מיד וללכת בקצב שגורם לשניכם להרגיש בטוחים. זה יעזור לשניכם להישאר מקורקעים במציאות ומחוץ לכל תחום של עולם היצירתיות שגורם לאחד מכם להרגיש לא בנוח.

אם תקדישו זמן לחלוק ולחקור את הרצונות אחד של השני יחד, אתם עשויים להיות מופתעים מגבהים של הנאה ששניכם יכולים להשיג, כמו גם מהרמות העמוקות ביותר של קשר וחיבור שאתם יכולים להשיג. תן לכוחן של פנטזיות ארוטיות לעשות את עבודתו ולפתוח עולם חדש לגמרי של תשוקה עבורך ועבור בן זוגך.

בלוג סקס Silver Lovely

סקס בתשלום

לחקור את פתח תקווה: פנינה נסתרת של ישראל סקס בתשלום - לחקור את פתח תקווה: פנינה נסתרת של ישראל

כשחושבים על ערים בישראל, יעדים פופולריים כמו תל אביב, ירושלים וחיפה עולים לעתים קרובות לראש. עם זאת, בלב המדינה שוכנת עיר תוססת שלעתים קרובות מתעלמים ממנה תיירים – פתח תקווה. ממוקם רק 10 ק"מ מזרחית לתל אביב, המטרופולין ההומה הזה הוא פנינה נסתרת מחכה להתגלות.…

סקס בתשלום

סקס מזדמן – מעשה שהיה מוקף טאבו ומחלוקת במשך עשרות שנים. זהו נושא שמצית מגוון של רגשות – מסקרנות והתרגשות ועד אי נוחות ושיפוט. למרות השכיחות של סקס מזדמן בחברה המודרנית, עדיין יש סטיגמה הקשורה אליו. עם זאת, זוהי שיחה חשובה ורלוונטית לנהל כמו סקס מזדמן ממשיך להיות חלק מחייהם של אנשים רבים. במאמר זה, נחקור את המושג סקס מזדמן, השלכותיו, ואת עשה ואל תעשה לשקול אם תחליט לעסוק בו. סקס בתשלום - סקס מזדמן – מעשה שהיה מוקף טאבו ומחלוקת במשך עשרות שנים. זהו נושא שמצית מגוון של רגשות – מסקרנות והתרגשות ועד אי נוחות ושיפוט. למרות השכיחות של סקס מזדמן בחברה המודרנית, עדיין יש סטיגמה הקשורה אליו. עם זאת, זוהי שיחה חשובה ורלוונטית לנהל כמו סקס מזדמן ממשיך להיות חלק מחייהם של אנשים רבים. במאמר זה, נחקור את המושג סקס מזדמן, השלכותיו, ואת עשה ואל תעשה לשקול אם תחליט לעסוק בו.

מהו סקס מזדמן? סקס מזדמן הוא פעילות מינית בהסכמה בין שני אנשים שאינם נמצאים במערכת יחסים רומנטית מחויבת. זה יכול ללבוש צורות רבות, כולל סטוצים ללילה אחד, חברים עם הטבות וסטוצים. זה קשור לעתים קרובות עם הדור הצעיר, אבל אנשים בכל הגילאים לעסוק במין מזדמנים.…

סקס בתשלום

תל אביב: עיר תוססת של אמנות, תרבות וחדשנות סקס בתשלום - תל אביב: עיר תוססת של אמנות, תרבות וחדשנות

כשמדובר בערים בישראל, אנשים רבים עשויים לחשוב מיד על ירושלים על אתריה ההיסטוריים ומשמעותה הדתית. אבל רק שעה משם שוכנת פנינה נוספת של עיר שלעתים קרובות מתעלמים ממנה - תל אביב. ידועה באנרגיה התוססת שלה, חופים מדהימים ותרבות משגשגת, תל אביב היא יעד חובה לכל…