כיצד הנשים יכולות לשפר את הדחף המיני

סקס בתשלום
אורך: 320 מילים

כיצד הנשים יכולות לשפר את הדחף המיני

סקס בתשלום - כיצד הנשים יכולות לשפר את הדחף המיני

ירידה בחשק המיני היא לא רק בעיה של גברים, גם נשים סובלות מהבעיה. רבים מהגברים המבלים בדירות דיסקרטיות בחיפה, קריות והצפון מספרים שאין להם ברירה כי האישה שלהם אינה מעוניינת במין, או לפחות לא בתדירות שהם מצפים. אז את הטיפים הבאים תוכלו לשתף עם הנשים שלכם.

  1. לאכול נכון – אחת הדרכים היעילות ביותר לשפר את החשק המיני של הנשים הוא באמצעות תזונה נכונה ותוספי מזון. התזונה הנכונה משפרת את תפקוד מערכת הדם, ולזה יש השפעה חזקה מאוד על הדחף המיני. כדאי לשים דגש על מזונות הטובים ללב ולכלי הדם. איגוד רופאי הלב ממליץ על תזונה הכוללת דגנים מלאים, סיבים, מאכלי ים, אגוזים וכמובן פרות וירקות. בננות, אבוקדו, תותים ותרד הם דברים שכדאי להכניס לתפריט. 
כמו כן ישנם מזונות בעלי תכונות אפרודיאסטיות כמו למשל צדפות, ואלו גם טובות עבור הגברים.
  2. פעילות גופנית – פעילות גופנית היא תמיד טובה, אך בהקשר לסקס היא מסייעת בצורות שונות. קודם כל היא מפחיתה מתחים, ואלו מפריעים לדחף המיני. דבר שני הוא שהפעילות הגופנית מחזקת את הדימוי העצמי, וכך האישה שלכם תרגיש יותר סקסית. וכמובן שהפעילות הגופנית משפרת את הגמישות ואת הכוח, ואלו דברים שצריך במהלך הזיון. שחייה ויוגה הן פעילויות גופניות מומלצות מאוד.
  3. להשקיע במערכת היחסים – בעיות במערכת היחסים הזוגית פוגעות בחשק המיני של הנשים. זה לא שהן מענישות אותנו, זה פשוט חלק מהביולוגיה הטבעית שלהן. לכן בתור גברים עליכם לעשות את החלק שלכם ולבנות מערכת יחסים עם תקשורת טובה. תפתחו את הלב והאישה תפתח את הכוס.
  4. לישון טוב – חוסר שינה הוא בעיה הפוגעת בנו גם בצורה פיזית וגם בצורה נפשית. חוסר שינה יכול להיות תוצאה של סטרס, והוא בפני עצמו גורם לסטרס. לכן חשוב לישון ולתת לגוף את שעות המנוחה שהוא צריך. המחקרים גם מראים כי כאשר הנשים לא ישנות מספיק, הן חוות גירוי נמוך יותר באברי המין.
  5. אל תשכחו את המשחק המקדים – החשק המיני של הנשים נבנה בהדרגה. לכן עליכם להשקיע במשחק המקדים ובמהלכו החשק המיני של האישה יתעצם. בעוד עבור הגברים רק נגיעה קטנה מביאה לזקפה, אצל נשים זה עובד יותר לאט. אז צריך סבלנות.

בלוג סקס Silver Lovely

סקס בתשלום

תחפושות סקס לבילוי סוער סקס בתשלום - תחפושות סקס לבילוי סוער

גם הגברים וגם הנשים רוצים ליהנות מעולם הפנטזיה, אנו רואים זאת בכל ביקור בדירות דיסקרטיות בהרצליה. ובשביל לממש פנטזיות צריך להשקיע בכל האווירה שמסביב, וזה כולל גם תחפושות. עשינו סקר קצר ובדקנו אלו תחפושות סקס ניתן להשיג. תחפושת המזכירה - בעידן ה MEE TOO לא…

סקס בתשלום

ביקור חוזר אצל נערת ליווי סקס בתשלום - ביקור חוזר אצל נערת ליווי

זו לא הייתה הפעם הראשונה שאני מבלה בדירות דיסקרטיות בחיפה, וזו גם לא הייתה הפעם הראשונה עם אותה הבחורה. חזרתי אליה שוב בגלל שהיא הייתה פשוט מושלמת. והפעם במשך יומיים תכננתי איך אני הולך לזיין אותה. כבר שעמדתי מחוץ לדלת הרגשתי איך הזין שלי קשה…

סקס בתשלום

עיסוי מפנק אצל נערות ליווי או במועדון הספא סקס בתשלום - עיסוי מפנק אצל נערות ליווי או במועדון הספא

התעוררת בבוקר והרגשת את הגב הנוקשה? מה הפלא אתה עובד כמו חמור ואף אחת לא מטפלת בך ואף אחת לא דואגת לך. אבל אתה גם לא יכול לחכות שמישהי תדאג לך, עלייך לדאוג לעצמך. כל הלחץ בעבודה, כך המציאות הישראלית שנעה בין קורונה, משבר כלכלי…