כיצד הנשים יכולות לשפר את הדחף המיני

סקס בתשלום
אורך: 321 מילים

כיצד הנשים יכולות לשפר את הדחף המיני

סקס בתשלום - כיצד הנשים יכולות לשפר את הדחף המיני

ירידה בחשק המיני היא לא רק בעיה של גברים, גם נשים סובלות מהבעיה. רבים מהגברים המבלים בדירות דיסקרטיות בחיפה, קריות והצפון מספרים שאין להם ברירה כי האישה שלהם אינה מעוניינת במין, או לפחות לא בתדירות שהם מצפים. אז את הטיפים הבאים תוכלו לשתף עם הנשים שלכם.

  1. לאכול נכון – אחת הדרכים היעילות ביותר לשפר את החשק המיני של הנשים הוא באמצעות תזונה נכונה ותוספי מזון. התזונה הנכונה משפרת את תפקוד מערכת הדם, ולזה יש השפעה חזקה מאוד על הדחף המיני. כדאי לשים דגש על מזונות הטובים ללב ולכלי הדם. איגוד רופאי הלב ממליץ על תזונה הכוללת דגנים מלאים, סיבים, מאכלי ים, אגוזים וכמובן פרות וירקות. בננות, אבוקדו, תותים ותרד הם דברים שכדאי להכניס לתפריט. 
כמו כן ישנם מזונות בעלי תכונות אפרודיאסטיות כמו למשל צדפות, ואלו גם טובות עבור הגברים.
  2. פעילות גופנית – פעילות גופנית היא תמיד טובה, אך בהקשר לסקס היא מסייעת בצורות שונות. קודם כל היא מפחיתה מתחים, ואלו מפריעים לדחף המיני. דבר שני הוא שהפעילות הגופנית מחזקת את הדימוי העצמי, וכך האישה שלכם תרגיש יותר סקסית. וכמובן שהפעילות הגופנית משפרת את הגמישות ואת הכוח, ואלו דברים שצריך במהלך הזיון. שחייה ויוגה הן פעילויות גופניות מומלצות מאוד.
  3. להשקיע במערכת היחסים – בעיות במערכת היחסים הזוגית פוגעות בחשק המיני של הנשים. זה לא שהן מענישות אותנו, זה פשוט חלק מהביולוגיה הטבעית שלהן. לכן בתור גברים עליכם לעשות את החלק שלכם ולבנות מערכת יחסים עם תקשורת טובה. תפתחו את הלב והאישה תפתח את הכוס.
  4. לישון טוב – חוסר שינה הוא בעיה הפוגעת בנו גם בצורה פיזית וגם בצורה נפשית. חוסר שינה יכול להיות תוצאה של סטרס, והוא בפני עצמו גורם לסטרס. לכן חשוב לישון ולתת לגוף את שעות המנוחה שהוא צריך. המחקרים גם מראים כי כאשר הנשים לא ישנות מספיק, הן חוות גירוי נמוך יותר באברי המין.
  5. אל תשכחו את המשחק המקדים – החשק המיני של הנשים נבנה בהדרגה. לכן עליכם להשקיע במשחק המקדים ובמהלכו החשק המיני של האישה יתעצם. בעוד עבור הגברים רק נגיעה קטנה מביאה לזקפה, אצל נשים זה עובד יותר לאט. אז צריך סבלנות.

בלוג סקס Silver Lovely

סקס בתשלום

הבעיה שלא אוהבים לדבר עלייה סקס בתשלום - הבעיה שלא אוהבים לדבר עלייה

אימפוטנציה, הבעיה שלא אוהבים לדבר עליה. על פי הערכות שירותי הרפואה, מידי שנה ישנם כשבעים אלף גברים נוספים הסובלים מאין אונות, אך מה שמפחיד הוא שרק 10% פונים לטיפול. זה אולי מביך אתכם, אך אם תתגברו על המבוכה תוכלו להתגבר גם על הבעיה. אז מה הסיבה…

סקס בתשלום

כמה רעיונות קינקיים לסקס לוהט סקס בתשלום - כמה רעיונות קינקיים לסקס לוהט

הפעם הבאנו לכם כמה רעיונות קינקיים שיכניסו קצת עניין לחיי המין. בונדג‘ - בונדג‘ הוא סוג של משחקי כוח במיטה, כאשר אחד שולט בעניינים והשני שפוט/ה שלו/שלה. אזיקים זה כבר מזמן לא באפנה, כדאי להצטייד בחבלים או סרט הדבקה חזק. ישנם גם אביזרים מעולים לריסון…

סקס בתשלום

תחפושות סקס לבילוי סוער סקס בתשלום - תחפושות סקס לבילוי סוער

גם הגברים וגם הנשים רוצים ליהנות מעולם הפנטזיה, אנו רואים זאת בכל ביקור בדירות דיסקרטיות בהרצליה. ובשביל לממש פנטזיות צריך להשקיע בכל האווירה שמסביב, וזה כולל גם תחפושות. עשינו סקר קצר ובדקנו אלו תחפושות סקס ניתן להשיג. תחפושת המזכירה - בעידן ה MEE TOO לא…