טיפול בבעיות זקפה באמצעות היפנוזה

סקס בתשלום
אורך: 296 מילים

טיפול בבעיות זקפה באמצעות היפנוזה

סקס בתשלום - טיפול בבעיות זקפה באמצעות היפנוזה

גברים רבים סובלים מבעיות שונות הקשורות לזקפה, גם אם אינם אוהבים לדבר על זה. ישנן שיטות טיפוליות שונות – מהשיטות הטבעיות ועד הוויאגרה. אבל על טיפול בהיפנוזה ככל הנראה עדיין לא שמעתם.

אך מסתבר כי היום ישנם מטפלים המשתמשים בשיטה זו. השיטה מתגלה כיעילה לא רק לצורך טיפול בבעיות זקפה, אלא גם חוסר חשק מיני ושיפור השפיכה.

כיצד ההיפנוזה יכולה לסייע?

  1. ההיפנוזה משתמשת בכוח המחשבה על מנת להתגבר על מכשולים פיזיים ורגשיים. עבור מטופלים רבים ההיפנוזה מאפשרת להם לזכור את התקופה בה הם לא סבלו מהבעיה. הם יכולים להתחבר לפעם האחרונה שבה הם חוו זקפה טובה, וכך לעורר את היכולות הללו במוחם. זה מאפשר להם לקבל בחזרה את השליטה שהלכה לאיבוד.
  2. אחת הסיבות המרכזיות לבעיות מסוג זה הן חוסר היכולת של הגבר להירגע, כולל חשש וציפייה לכאב. למרות שלא כל הגברים מתמודדים עם בעיה ייחודית זו של כאב בעת הזקפה, אלו שסובלים מזה מפתחים פחד מזקפה. היפנוזה יכולה לסייע להם לחסל את הפחד השלילי המתקשר לזקפה.
  3. צורת המחשבה שלנו, הרגשות והתחושות שלנו משפיעות בצורה חזקה מאוד על איכות החיים שלנו. כאשר אדם מודאג באופן קבוע לגבי העבר או העתיד, לעולם לא יהיה לו שקט בנפש. וזה משפיע על הרגע הנוכחי. היפנוזה יכולה לסדר את הראש, להסית את המחשבה מכל אותם מחשבות טורדניות ולהביא אדם למצב טבעי של הווה.
  4. ישנן תפיסות לא נכונות לגבי היפנוזה. אנשים חושבים שהיפנוזה היא בהכרח מצב טרנס דמוי שינה, בו האדם נמצא בחוסר שליטה ומצב פגיע. האמת שזה ממש לא נכון. היפנוזה היא יותר כמו מצב ריכוז גבוה בו אנו מכוונים את הריכוז למשהו חיובי שבו אנו רוצים להתרכז. האדם נמצא בעיניו פקוחות והוא ערני לחלוטין לכל מה שמתרחש מסביבו. זוהי בעצם הסיבה שהיפנוזה עובדת כל כך טוב, אנו יכולים להפוך אותו לכלי אותו ניתן לשלב בחיי היום יום. אם תכננתם לבלות בדירות דיסקרטיות בקריות, זה לא אומר שתצטרכו להביא את המטפל לחדר. לא ככה זה עובד.

בלוג סקס Silver Lovely

סקס בתשלום

לחקור את העולם השנוי במחלוקת של נערות ליווי: מיתוסים, מציאויות והאמת מאחורי המקצוע סקס בתשלום - לחקור את העולם השנוי במחלוקת של נערות ליווי: מיתוסים, מציאויות והאמת מאחורי המקצוע

נערות ליווי, הידועות גם בשם נערות ליווי או מחזרות, היו נושא למחלוקת וסקרנות רבה במשך מאות שנים. מקצוע זה, הכרוך במתן שירותי חברות ומין תמורת כסף, הוצג בצורות שונות לאורך ההיסטוריה, מספרות, דרך סרטים ועד כותרות חדשותיות. עם זאת, טבען האמיתי של נערות הליווי ותפקידן…

סקס בתשלום

סווינגרס: מדריך מקיף לסגנון החיים סקס בתשלום - סווינגרס: מדריך מקיף לסגנון החיים

סווינגינג, הידוע גם בשם אורח החיים, הוא סוג של לא מונוגמיה בהסכמה הכוללת זוגות מחליפים בני זוג להנאה מינית. למרות שזה אולי נראה כמו נושא טאבו עבור חלק, זה צבר פופולריות בשנים האחרונות, עם הערכה של 4% מהמבוגרים בארצות הברית עוסקים בהחלפת זוגות. מאמר זה…

סקס בתשלום

חיפה: עיר של יופי וגיוון בישראל סקס בתשלום - חיפה: עיר של יופי וגיוון בישראל

בין הים התיכון המנצנץ להר הכרמל המלכותי, שוכנת העיר חיפה, פנינה של צפון ישראל. ידועה בנופיה המדהימים, תרבותה התוססת וההיסטוריה העשירה שלה, חיפה היא יעד חובה לכל מטייל. מהגנים והחופים הציוריים שלה ועד לשווקים התוססים והאתרים הדתיים שלה, בעיר הזו יש משהו לכל אחד. הצטרפו…