טיפול בבעיות זקפה באמצעות היפנוזה

סקס בתשלום
אורך: 296 מילים

טיפול בבעיות זקפה באמצעות היפנוזה

סקס בתשלום - טיפול בבעיות זקפה באמצעות היפנוזה

גברים רבים סובלים מבעיות שונות הקשורות לזקפה, גם אם אינם אוהבים לדבר על זה. ישנן שיטות טיפוליות שונות – מהשיטות הטבעיות ועד הוויאגרה. אבל על טיפול בהיפנוזה ככל הנראה עדיין לא שמעתם.

אך מסתבר כי היום ישנם מטפלים המשתמשים בשיטה זו. השיטה מתגלה כיעילה לא רק לצורך טיפול בבעיות זקפה, אלא גם חוסר חשק מיני ושיפור השפיכה.

כיצד ההיפנוזה יכולה לסייע?

  1. ההיפנוזה משתמשת בכוח המחשבה על מנת להתגבר על מכשולים פיזיים ורגשיים. עבור מטופלים רבים ההיפנוזה מאפשרת להם לזכור את התקופה בה הם לא סבלו מהבעיה. הם יכולים להתחבר לפעם האחרונה שבה הם חוו זקפה טובה, וכך לעורר את היכולות הללו במוחם. זה מאפשר להם לקבל בחזרה את השליטה שהלכה לאיבוד.
  2. אחת הסיבות המרכזיות לבעיות מסוג זה הן חוסר היכולת של הגבר להירגע, כולל חשש וציפייה לכאב. למרות שלא כל הגברים מתמודדים עם בעיה ייחודית זו של כאב בעת הזקפה, אלו שסובלים מזה מפתחים פחד מזקפה. היפנוזה יכולה לסייע להם לחסל את הפחד השלילי המתקשר לזקפה.
  3. צורת המחשבה שלנו, הרגשות והתחושות שלנו משפיעות בצורה חזקה מאוד על איכות החיים שלנו. כאשר אדם מודאג באופן קבוע לגבי העבר או העתיד, לעולם לא יהיה לו שקט בנפש. וזה משפיע על הרגע הנוכחי. היפנוזה יכולה לסדר את הראש, להסית את המחשבה מכל אותם מחשבות טורדניות ולהביא אדם למצב טבעי של הווה.
  4. ישנן תפיסות לא נכונות לגבי היפנוזה. אנשים חושבים שהיפנוזה היא בהכרח מצב טרנס דמוי שינה, בו האדם נמצא בחוסר שליטה ומצב פגיע. האמת שזה ממש לא נכון. היפנוזה היא יותר כמו מצב ריכוז גבוה בו אנו מכוונים את הריכוז למשהו חיובי שבו אנו רוצים להתרכז. האדם נמצא בעיניו פקוחות והוא ערני לחלוטין לכל מה שמתרחש מסביבו. זוהי בעצם הסיבה שהיפנוזה עובדת כל כך טוב, אנו יכולים להפוך אותו לכלי אותו ניתן לשלב בחיי היום יום. אם תכננתם לבלות בדירות דיסקרטיות בקריות, זה לא אומר שתצטרכו להביא את המטפל לחדר. לא ככה זה עובד.

בלוג סקס Silver Lovely

סקס בתשלום

כיצד לרפא תפקוד לקוי של זיקפה סקס בתשלום - כיצד לרפא תפקוד לקוי של זיקפה

תפקוד לקוי של זיקפה (ED) הוא מצב שבו גבר מאבד את היכולת להשיג או לשמור על זקפה המתאימה לפעילות מינית. ED יכול להיגרם על ידי חרדה, דיכאון, בעיות פיזיות או רפואיות, גורמי אורח חיים, כגון עישון או שתייה מופרזת, או פשוט ירידה הורמונלית הקשורה לגיל.…

סקס בתשלום

היתרונות והחסרונות של הצטרפות לאתר היכרויות סקס בתשלום - היתרונות והחסרונות של הצטרפות לאתר היכרויות

המלצה-israelcallgirls.com כשמדובר במציאת בן זוג רומנטי, אנשים רבים פונים לאתרי היכרויות לעזרה. עם מגוון רחב של אפשרויות היום, זה יכול להיות מכריע לבחור את הטוב ביותר. לפני שמצטרפים לאתר היכרויות, חשוב לשקול את היתרונות והחסרונות של כך. המקצוענים אחד היתרונות הגדולים ביותר של שימוש באתר…

סקס בתשלום

היתרונות של עיסוי אירוטי סקס בתשלום - היתרונות של עיסוי אירוטי

עיסוי אירוטי הוא עיסוי מגרה מינית שנועד להגביר את ההנאה, האינטימיות והקשר בין בני הזוג. למרות שמדובר בעיסוי אינטימי, זו אינה צורה מסורתית של פעילות מינית. עיסוי אירוטי הוא סוג של עבודת גוף שבמרכזה יצירת קשר רגשי בין בני זוג והעצמתם לחקור את מיניותם. למי…