טיפול בבעיות זקפה באמצעות היפנוזה

סקס בתשלום
אורך: 296 מילים

טיפול בבעיות זקפה באמצעות היפנוזה

סקס בתשלום - טיפול בבעיות זקפה באמצעות היפנוזה

גברים רבים סובלים מבעיות שונות הקשורות לזקפה, גם אם אינם אוהבים לדבר על זה. ישנן שיטות טיפוליות שונות – מהשיטות הטבעיות ועד הוויאגרה. אבל על טיפול בהיפנוזה ככל הנראה עדיין לא שמעתם.

אך מסתבר כי היום ישנם מטפלים המשתמשים בשיטה זו. השיטה מתגלה כיעילה לא רק לצורך טיפול בבעיות זקפה, אלא גם חוסר חשק מיני ושיפור השפיכה.

כיצד ההיפנוזה יכולה לסייע?

  1. ההיפנוזה משתמשת בכוח המחשבה על מנת להתגבר על מכשולים פיזיים ורגשיים. עבור מטופלים רבים ההיפנוזה מאפשרת להם לזכור את התקופה בה הם לא סבלו מהבעיה. הם יכולים להתחבר לפעם האחרונה שבה הם חוו זקפה טובה, וכך לעורר את היכולות הללו במוחם. זה מאפשר להם לקבל בחזרה את השליטה שהלכה לאיבוד.
  2. אחת הסיבות המרכזיות לבעיות מסוג זה הן חוסר היכולת של הגבר להירגע, כולל חשש וציפייה לכאב. למרות שלא כל הגברים מתמודדים עם בעיה ייחודית זו של כאב בעת הזקפה, אלו שסובלים מזה מפתחים פחד מזקפה. היפנוזה יכולה לסייע להם לחסל את הפחד השלילי המתקשר לזקפה.
  3. צורת המחשבה שלנו, הרגשות והתחושות שלנו משפיעות בצורה חזקה מאוד על איכות החיים שלנו. כאשר אדם מודאג באופן קבוע לגבי העבר או העתיד, לעולם לא יהיה לו שקט בנפש. וזה משפיע על הרגע הנוכחי. היפנוזה יכולה לסדר את הראש, להסית את המחשבה מכל אותם מחשבות טורדניות ולהביא אדם למצב טבעי של הווה.
  4. ישנן תפיסות לא נכונות לגבי היפנוזה. אנשים חושבים שהיפנוזה היא בהכרח מצב טרנס דמוי שינה, בו האדם נמצא בחוסר שליטה ומצב פגיע. האמת שזה ממש לא נכון. היפנוזה היא יותר כמו מצב ריכוז גבוה בו אנו מכוונים את הריכוז למשהו חיובי שבו אנו רוצים להתרכז. האדם נמצא בעיניו פקוחות והוא ערני לחלוטין לכל מה שמתרחש מסביבו. זוהי בעצם הסיבה שהיפנוזה עובדת כל כך טוב, אנו יכולים להפוך אותו לכלי אותו ניתן לשלב בחיי היום יום. אם תכננתם לבלות בדירות דיסקרטיות בקריות, זה לא אומר שתצטרכו להביא את המטפל לחדר. לא ככה זה עובד.

בלוג סקס Silver Lovely

סקס בתשלום

COCKRING – הצעצוע שאתם מתעלמים ממנו סקס בתשלום - COCKRING – הצעצוע שאתם מתעלמים ממנו

2חושבים על גיוון יחסי המין ומחפשים צעצועים. אולי אתם גולשים עכשיו באתרי האינטרנט וחושבים מה כדאי לרכוש. אולי חשבתם על איזה דילדו בשביל לפנק את האישה, ואולי איזה משהו בשביל לאונן לעצמכם יותר טוב. יש באמת שפע של אפשרויות. הצעצועים השונים נועדו לשפר את התחושה…

סקס בתשלום

אוננות זה מסע שאף לא נגמר סקס בתשלום - אוננות זה מסע שאף לא נגמר

אנחנו מגלים את האוננות בגיל צעיר וזו אהבה ממבט ראשון. ברגע שאנו מתחילים עם זה אנחנו פשוט לא יכולים להפסיק ורק רוצים לעשות זאת יותר ויותר. ולאט לאט אנחנו מתחילים להבין את העניינים, וכבר מתחילים לחשוב כל סקס. אבל גם כאשר יש לנו חיים מין…

סקס בתשלום

איך לעשות אווירה של זיונים סקס בתשלום - איך לעשות אווירה של זיונים

כאשר אתם מביאים בחורות הביתה ורוצים לזיין אותן, אתם צריכים ליצור אווירה של זיונים. תחשבו על זה רגע, אווירה היא צורה לרמוז לבחורה על הכוונות שלכם מבלי להגיד. ובאופן טבעי היא מכניסה את הבחורה למצב רוח הנכון, והיא עשויה להיות זאת שיוזמת. לא שמתם לב…