היתרונות הבריאותיים של אוננות: מדוע הנאה עצמית שווה את זה

סקס בתשלום
אורך: 575 מילים

היתרונות הבריאותיים של אוננות: מדוע הנאה עצמית שווה את זה

סקס בתשלום - היתרונות הבריאותיים של אוננות: מדוע הנאה עצמית שווה את זה

אוננות נחשבת לעתים קרובות כטאבו או התנהגות "לא מקובלת", אך האמת היא שהיא למעשה מועילה לבריאות הפיזית והנפשית כאחד. ישנם יתרונות בריאותיים רבים הקשורים להנאה עצמית שמדברים עליהם מעט, ובכל זאת יש לקחת אותם בחשבון. במאמר זה נחקור מדוע אוננות היא חלק חשוב מטיפוח עצמי ומדוע אין לראות בה משהו שיש להתבייש בו.

אוננות מסייעת בהפגת מתחים
סטרס נקשר למגוון רחב של בעיות בריאות פיזיות ונפשיות, כולל דיכאון, עייפות, ריכוז ירוד ואפילו אי נוחות פיזית. זו הסיבה שכל כך חשוב למצוא דרכים להפחית את רמות הלחץ. אוננות היא היבט אחד של טיפול עצמי שיכול לעזור. מחקרים הראו כי הנאה עצמית יכולה להיות צורה רבת עוצמה של הפגת מתחים. הסיבה לכך היא כי הורמונים שוחרר במהלך מעשה אוננות, כגון אוקסיטוצין ואנדורפינים, לעזור ליצור תחושה של רווחה ורוגע שיכול לעזור לנטרל מתח.

אוננות יכולה להקל על הכאב
לא רק הנאה עצמית יכולה לעזור להקל על מתח, זה יכול גם לעזור להקל על כאב פיזי. הסיבה לכך היא שהאנדורפינים והאוקסיטוצין המשתחררים במהלך הפעולה פועלים כמשכך כאבים טבעי. זה יכול להועיל למגוון בעיות, מהתכווצויות ועד כאב כרוני. חשוב לציין כי הקלה זו היא זמנית בלבד ויש לטפל בבעיות כאב חמורות יותר בעזרת עזרה רפואית מקצועית.

אוננות מקדמת שינה טובה יותר
לחוסר שינה יכולה להיות השפעה משמעותית על חיי היומיום, החל מריכוז ומצב רוח ועד לבריאות גופנית. מסיבה זו, חשוב למצוא דרכים לקדם שינה טובה יותר. אוננות יכולה להיות דרך מצוינת לעשות זאת. כמו במתח, ההשפעה הפיזית והנפשית של אוננות יכולה לעודד שינה נינוחה ומשקמת, מה שמוביל לשיפור הערנות והריכוז במהלך היום.

אוננות יכולה להגביר את הליבידו
עבור אנשים רבים, סקס הוא חלק חשוב מהחיים. אבל זה יכול להיות קשה להרגיש "במצב רוח". אוננות יכולה לעזור להגביר את החשק המיני, וכתוצאה מכך, משפר את החוויות המיניות עם שותפים. הסיבה לכך היא כי הנאה עצמית יכולה לעזור להגביר את זרימת הדם לאיברי המין, להפוך אותם רגישים יותר, ולהגדיל את רמות העוררות.
לחצו פה

אוננות יכולה להגביר את ההערכה העצמית
פעילות מינית יכולה להיות חלק חשוב מטיפוח עצמי, כאשר אנשים לעתים קרובות מרגישים חיוביים ובטוחים יותר בעקבות הנאה מינית. זו הסיבה אוננות יכולה להיות מועילה במונחים של הגברת ההערכה העצמית. הנאה עצמית יכולה להיות דרך נהדרת לחקור את הגוף וליצור קשר עם הנאה. ביטחון זה יכול להיות מועבר קדימה לתוך פעילויות יומיומיות ואינטראקציות.

אוננות מעודדת ביטוי מיני בריא
הנאה עצמית יכולה להיות דרך מצוינת לגלות מה מדליק אותך, לפני שאתה מתנסה עם בן זוג. התנסות בהנאה עצמית יכולה לעזור לאנשים להיות בטוחים יותר ופתוחים יותר לגבי הרצונות והפנטזיות שלהם. זה יכול לעזור לעודד חוויות מיניות בריאות ומהנות יותר עם בני זוג.

אוננות היא צורה טבעית של אמצעי מניעה
למרות שאוננות אינה מונעת הריון, היא יכולה להיות צורה יעילה של אמצעי מניעה. הסיבה לכך היא שפעולת העונג העצמי משחררת זרע לשלפוחית השתן, ולא לשופכה. יש לציין, עם זאת, כי אין להסתמך על זה כסוג של אמצעי מניעה – תמיד יש להשתמש בשיטות אחרות כדי למנוע הריון.

זה לא ממכר
אוננות נחשבת לעתים קרובות ממכרת, אבל זה לא המקרה. תפיסה מוטעית זו נובעת בדרך כלל מכך שאנשים יכולים להיות תלויים באוננות על מנת להשיג אורגזמה – זה לא בהכרח זהה להתמכרות. וגם במקרים בהם אדם מסתמך על אוננות כדי להשיג אורגזמה, זה לא מוביל לבעיות בריאות פיזיות או נפשיות וניתן לטפל בהן בקלות.

בסך הכל, אוננות היא צורה בטוחה ובריאה של טיפול עצמי שיכולה להציע יתרונות בריאותיים פיזיים ונפשיים רבים. אלה כוללים הפגת מתחים, הקלה על כאבים, שינה משופרת, הגברת החשק המיני, הערכה עצמית משופרת, ביטוי מיני בריא, וצורה טבעית של אמצעי מניעה. מעל לכל, הנאה עצמית צריכה להיתפס כהתנהגות טבעית לחלוטין שאין לבייש או להדביק לה סטיגמה בשום צורה.

בלוג סקס Silver Lovely

סקס בתשלום

נערות ליווי, הידועות גם בשם נערות ליווי או מלוות, היו חלק מההיסטוריה האנושית מאז ימי קדם. בעוד הרעיון של תשלום עבור החברה של אישה עשוי להיות שנוי במחלוקת בחברות מסוימות, הביקוש לשירותי ליווי ממשיך לשגשג בחלקים רבים של העולם. במאמר זה נעמיק בהיסטוריה, בחוקיות ובנקודות המבט החברתיות של נערות ליווי, תוך התמקדות בתפקידן בחברה בת זמננו. סקס בתשלום - נערות ליווי, הידועות גם בשם נערות ליווי או מלוות, היו חלק מההיסטוריה האנושית מאז ימי קדם. בעוד הרעיון של תשלום עבור החברה של אישה עשוי להיות שנוי במחלוקת בחברות מסוימות, הביקוש לשירותי ליווי ממשיך לשגשג בחלקים רבים של העולם. במאמר זה נעמיק בהיסטוריה, בחוקיות ובנקודות המבט החברתיות של נערות ליווי, תוך התמקדות בתפקידן בחברה בת זמננו.

היסטוריה של נערות ליווי הנוהג להעסיק נשים כמלוות תועד עוד בתרבויות העתיקות של מסופוטמיה ויוון. בחברות אלה, לא היה זה נדיר שלגברים ממעמד חברתי גבוה הייתה הטארה, קורטיזנית משכילה ותרבותית מאוד, כבת לוויה. נשים אלה הוערכו לא רק בשל יופיין הפיזי אלא גם בשל האינטלקט,…

סקס בתשלום

לחקור את העיר התוססת והדינמית של תל אביב, ישראל סקס בתשלום - לחקור את העיר התוססת והדינמית של תל אביב, ישראל

תל אביב, ישראל היא עיר שלא דומה לשום עיר אחרת. עם שילוב של מורשת עתיקה וחדשנות מודרנית, זהו מטרופולין שוקק ותוסס שיש לו מה להציע לכולם. תל אביב, המכונה "העיר שלא ישנה לעולם", היא המרכז התרבותי, הכלכלי והטכנולוגי של ישראל. מחופיה היפים ועד חיי הלילה…

סקס בתשלום

התפקיד המתפתח של נערות ליווי: מסטיגמה למקצועיות סקס בתשלום - התפקיד המתפתח של נערות ליווי: מסטיגמה למקצועיות

כששומעים את המונח "נערות ליווי", שפע של דימויים עשויים לעלות בראש - חלקם עשויים להעלות בדמיונם את הסרט ההוליוודי הסטריאוטיפי המתאר אישה לבושה בקפידה העומדת בפינת רחוב, בעוד שאחרים עשויים לדמיין סצנה זוהרת ומפנקת יותר. עם זאת, המציאות של נערות ליווי מורכבת ורב-ממדית הרבה יותר…