היסודות של קונדומים: להבין כיצד להגן על עצמך

סקס בתשלום
אורך: 409 מילים

היסודות של קונדומים: להבין כיצד להגן על עצמך

סקס בתשלום - היסודות של קונדומים: להבין כיצד להגן על עצמך

קונדומים הם סוג של אמצעי מניעה, שנועד להגן על אנשים מפני הריונות לא מכוונים, כמו גם התפשטות של מחלות המועברות במגע מיני (STD). למרות השכיחות שלהם, אנשים רבים אינם מבינים לחלוטין כיצד להשתמש כראוי קונדומים להגנה מקסימלית. במאמר זה נבחן מידע על סוגי קונדומים, שימוש נכון ויעילות ההגנה במניעת הריון ומחלות מין.

סוגי קונדומים
שני סוגי הקונדומים העיקריים הם קונדומים גבריים וקונדומים נשיים. קונדומים גבריים עשויים בדרך כלל מלטקס, אך קיימים חומרים חלופיים כגון פוליאוריתן, פוליאיזופרן ועור כבש. קונדומים לטקס הם הנפוצים ביותר, וגם היעילים ביותר במניעת הריון ומחלות מין. קונדומים גבריים תמיד צריך להיות משוחק עם חומר סיכה על בסיס מים כדי להפחית את הסיכון של שבירה או קרע.
kaholavan.co.il

קונדומים נשיים, המוחדרים לנרתיק, עשויים מחומר סינתטי הנקרא ניטריל. קונדום נשי גדול בהרבה מקונדום גברי ויוצר חיץ בין דופן הנרתיק לאיבר המין. קונדומים נשיים גם מפחיתים את הסיכון להריון ולמחלות מין, והם צורה יעילה של הגנה כאשר משתמשים בהם כראוי.

שימוש
כשמדובר בשימוש בקונדום, הדבר החשוב ביותר לזכור הוא כי קונדומים תמיד צריך להיות משוחק כראוי ולהשתמש עם חומר סיכה על בסיס מים. יישום נכון כולל קריאה מדוקדקת של ההוראות המודפסות על אריזת הקונדום. המשתמש צריך להיות מודע גם לתאריך התפוגה, מכיוון שקונדומים שעברו את תאריך השימוש שלהם עשויים שלא להיות יעילים.

את הקונדום הגברי יש לגלגל ישירות על פין זקוף, לסחוט את האוויר מתוך הקצה. כמו כן, חיוני לוודא כי הצד הימני של הקונדום פונה החוצה, שכן זהו הצד שמתגלגל על הפין. ברגע שהקונדום מוחל כראוי, הוא צריך להישאר במקומו במהלך קיום יחסי מין.

הקונדום הנשי מוכנס לתוך הנרתיק על ידי לחיצה על הטבעת בקצה הסגור כך שהיא יכולה להיכנס לנרתיק. הטבעת צריכה להישאר מחוץ לנרתיק לצורך שימון טבעי. לאחר ההחדרה, יש ללחוץ את הטבעת הפנימית על צוואר הרחם כדי לעזור לשמור על הקונדום במקומו במהלך קיום יחסי מין.

יעילות
קונדומים יעילים מאוד כאשר משתמשים בהם נכון, אך יעילותם תלויה במיומנות המשתמש. להגנה מקסימלית הן מפני מחלות מין והן מפני הריון, יש ללבוש את הקונדום הגברי בצורה נכונה ולהשתמש בו עם חומר סיכה על בסיס מים. יש להחדיר את הקונדום הנשי כראוי ולהישאר במקומו במהלך קיום יחסי מין.

שימוש לא נכון או לא נכון בקונדומים מפחית את יעילותם. אם קונדום נקרע או מחליק במהלך קיום יחסי מין, הסיכון להריון לא מתוכנן, כמו גם העברת מחלות מין עולה.

מסקנה
קונדומים הם כלי חשוב למניעת הריון והתפשטות מחלות המועברות במגע מיני, אך יש להשתמש בהם נכון על מנת לעבוד כראוי. הכרת סוגי הקונדומים הזמינים, אופן השימוש הנכון בהם ורמת היעילות שהם מספקים הם פיסות מידע חיוניות לכל מי שמבקש הגנה מפני הריונות לא מכוונים ומחלות מין.

בלוג סקס Silver Lovely

סקס בתשלום

מצאי לעצמך את נערת הליווי המושלמת סקס בתשלום - מצאי לעצמך את נערת הליווי המושלמת

מחפשים להפוך את הלילה הבא שלכם לחוויה בלתי נשכחת? אל תסתפקו בלילה רגיל של שתייה ושיחה. אם אתה רוצה להגביר את החום, למה לא לחקור את השירותים של נערת ליווי? בעזרת המדריך הזה, גם אתם תוכלו למצוא לעצמכם את נערת הליווי המושלמת כדי לוודא שהבילוי…

סקס בתשלום

נערות ליווי: בנות לוויה מקצועיות לגברים המחפשים חברה סקס בתשלום - נערות ליווי: בנות לוויה מקצועיות לגברים המחפשים חברה

האם אתה בשוק של חברות מקצועית ללא הטרחה של התחייבות למערכת יחסים ארוכת טווח? מעוניינים למצוא את בן הזוג המושלם לאירוע או אירוע מיוחד? אם כן, אז ליווי יכול להיות התשובה. נערות ליווי הן בנות לוויה מקצועיות המספקות ללקוחות חברות ומגוון שירותים בהתאם לצרכים ולרצונות…

סקס בתשלום

נערות ליווי: מה שמקל על יצירת קשר עם נשים יפות סקס בתשלום - נערות ליווי: מה שמקל על יצירת קשר עם נשים יפות

נערות ליווי המלצה-נערות ליווי הן דרך נהדרת לאנשים להתחבר עם נשים מדהימות בסביבה בטוחה ודיסקרטית. בין אם אתם מחפשים לבנות קשר או סתם רוצים לתבל את הערב שלכם, מציאת נערת ליווי היא דרך מצוינת לוודא שהרצונות שלכם מתקיימים. שירותי ליווי מאפשרים לך להתחבר לנשים שלא…