הבעיה שלא אוהבים לדבר עלייה

סקס בתשלום
אורך: 299 מילים

הבעיה שלא אוהבים לדבר עלייה

סקס בתשלום - הבעיה שלא אוהבים לדבר עלייה

אימפוטנציה, הבעיה שלא אוהבים לדבר עליה. על פי הערכות שירותי הרפואה, מידי שנה ישנם כשבעים אלף גברים נוספים הסובלים מאין אונות, אך מה שמפחיד הוא שרק 10% פונים לטיפול. זה אולי מביך אתכם, אך אם תתגברו על המבוכה תוכלו להתגבר גם על הבעיה.

אז מה הסיבה שאתם מגיעים לבלות בדירות דיסקרטיות ברמת גן, ודווקא ברגע שבו ציפיתם לזקפה חזקה שתאפשר לכם ליהנות מהערב, הזין שלכם מאכזב?

מה זה אין אונות

הרפואה מגדירה אין אונות כחוסר יכולות להגיע לזקפה מלאה המאפשרת חדירה בעת קיום יחסי המין. חוסר היכולות יכול להתבטא גם כחוסר יכולת לשמור על הזקפה במהלך קיום יחסי המין. התופעה שכיחה מאוד בקרב גברים מעל גיל 50 והיא הולכת וגדלה עם הגיל. אך גם גברים צעירים עשויים לסבול מהבעיה.

גורמים שונים יכולים לגרום לאין אונות והפרעות זקפה, ובמקרים רבים זהו שילוב של מספר גורמים. ניתן לחלק את ההפרעות לבעיות פיזיות ובעיות נפשיות, או השילוב בין השניים.

כאשר אנו מדברים על בעיות נפשיות, בדרך כלל מדובר בבעיות של דיכאון, מתח וחרדות – משבר ביחסי הזוגיות או חרדת ביצוע יכולים לגרום לבעיות אלו. מקובל לחשוב שגברים יכולים לזיין בכל מצב, אבל בפועל מצבנו הנפשי בהחלט פוגע לרעה ביכולות שלנו. המתחים והחרדות לאו דווקא נובעים מעניינים הקשורים למערכת היחסים הזוגית, גם המצב הכלכלי או המצב הביטחוני יכולים להקשות עלינו.

הבעיות הפיזיות יכולות להיות בעיות הקשורות לאספקת הדם לאיבר המין, שימוש בתרופות מסוימות, הפרעות בפעילות העצבית, טיפולים רפואיים, חבלות וניתוחים באזור האגן, השמנת יתר כמו גם עישון, שתיית אלכוהול וצריכת סמים. מחלת הסכרת היא אחד הגורמים הדומיננטיים לבעיות אימפוטנציה – היא גורמת גם לבעיות עצביות וגם לבעיות בזרימת הדם.

האם יש פתרון

איננו יודעים מדוע גברים משלימים עם המצב וחושבים שאין פתרון. בהחלט ישנם פתרונות ואיננו מדברים אך ורק על כדורי ויאגרה. לרופאים האורולוגיים ישנם מבחר פתרונות, אך בראש ובראשונה צריך לקחת נשימה עמוקה ולפנות אליהם. השלב הראשון יהיה אבחון הסיבה, ולאחר מכן יהיה ניתן לדבר על פתרונות לבעיית האין אונות.

בלוג סקס Silver Lovely

סקס בתשלום

מצאי לעצמך את נערת הליווי המושלמת סקס בתשלום - מצאי לעצמך את נערת הליווי המושלמת

מחפשים להפוך את הלילה הבא שלכם לחוויה בלתי נשכחת? אל תסתפקו בלילה רגיל של שתייה ושיחה. אם אתה רוצה להגביר את החום, למה לא לחקור את השירותים של נערת ליווי? בעזרת המדריך הזה, גם אתם תוכלו למצוא לעצמכם את נערת הליווי המושלמת כדי לוודא שהבילוי…

סקס בתשלום

נערות ליווי: בנות לוויה מקצועיות לגברים המחפשים חברה סקס בתשלום - נערות ליווי: בנות לוויה מקצועיות לגברים המחפשים חברה

האם אתה בשוק של חברות מקצועית ללא הטרחה של התחייבות למערכת יחסים ארוכת טווח? מעוניינים למצוא את בן הזוג המושלם לאירוע או אירוע מיוחד? אם כן, אז ליווי יכול להיות התשובה. נערות ליווי הן בנות לוויה מקצועיות המספקות ללקוחות חברות ומגוון שירותים בהתאם לצרכים ולרצונות…

סקס בתשלום

נערות ליווי: מה שמקל על יצירת קשר עם נשים יפות סקס בתשלום - נערות ליווי: מה שמקל על יצירת קשר עם נשים יפות

נערות ליווי המלצה-נערות ליווי הן דרך נהדרת לאנשים להתחבר עם נשים מדהימות בסביבה בטוחה ודיסקרטית. בין אם אתם מחפשים לבנות קשר או סתם רוצים לתבל את הערב שלכם, מציאת נערת ליווי היא דרך מצוינת לוודא שהרצונות שלכם מתקיימים. שירותי ליווי מאפשרים לך להתחבר לנשים שלא…