הבעיה שלא אוהבים לדבר עלייה

סקס בתשלום
אורך: 298 מילים

הבעיה שלא אוהבים לדבר עלייה

סקס בתשלום - הבעיה שלא אוהבים לדבר עלייה

אימפוטנציה, הבעיה שלא אוהבים לדבר עליה. על פי הערכות שירותי הרפואה, מידי שנה ישנם כשבעים אלף גברים נוספים הסובלים מאין אונות, אך מה שמפחיד הוא שרק 10% פונים לטיפול. זה אולי מביך אתכם, אך אם תתגברו על המבוכה תוכלו להתגבר גם על הבעיה.

אז מה הסיבה שאתם מגיעים לבלות בדירות דיסקרטיות ברמת גן, ודווקא ברגע שבו ציפיתם לזקפה חזקה שתאפשר לכם ליהנות מהערב, הזין שלכם מאכזב?

מה זה אין אונות

הרפואה מגדירה אין אונות כחוסר יכולות להגיע לזקפה מלאה המאפשרת חדירה בעת קיום יחסי המין. חוסר היכולות יכול להתבטא גם כחוסר יכולת לשמור על הזקפה במהלך קיום יחסי המין. התופעה שכיחה מאוד בקרב גברים מעל גיל 50 והיא הולכת וגדלה עם הגיל. אך גם גברים צעירים עשויים לסבול מהבעיה.

גורמים שונים יכולים לגרום לאין אונות והפרעות זקפה, ובמקרים רבים זהו שילוב של מספר גורמים. ניתן לחלק את ההפרעות לבעיות פיזיות ובעיות נפשיות, או השילוב בין השניים.

כאשר אנו מדברים על בעיות נפשיות, בדרך כלל מדובר בבעיות של דיכאון, מתח וחרדות – משבר ביחסי הזוגיות או חרדת ביצוע יכולים לגרום לבעיות אלו. מקובל לחשוב שגברים יכולים לזיין בכל מצב, אבל בפועל מצבנו הנפשי בהחלט פוגע לרעה ביכולות שלנו. המתחים והחרדות לאו דווקא נובעים מעניינים הקשורים למערכת היחסים הזוגית, גם המצב הכלכלי או המצב הביטחוני יכולים להקשות עלינו.

הבעיות הפיזיות יכולות להיות בעיות הקשורות לאספקת הדם לאיבר המין, שימוש בתרופות מסוימות, הפרעות בפעילות העצבית, טיפולים רפואיים, חבלות וניתוחים באזור האגן, השמנת יתר כמו גם עישון, שתיית אלכוהול וצריכת סמים. מחלת הסכרת היא אחד הגורמים הדומיננטיים לבעיות אימפוטנציה – היא גורמת גם לבעיות עצביות וגם לבעיות בזרימת הדם.

האם יש פתרון

איננו יודעים מדוע גברים משלימים עם המצב וחושבים שאין פתרון. בהחלט ישנם פתרונות ואיננו מדברים אך ורק על כדורי ויאגרה. לרופאים האורולוגיים ישנם מבחר פתרונות, אך בראש ובראשונה צריך לקחת נשימה עמוקה ולפנות אליהם. השלב הראשון יהיה אבחון הסיבה, ולאחר מכן יהיה ניתן לדבר על פתרונות לבעיית האין אונות.

בלוג סקס Silver Lovely

סקס בתשלום

כמה רעיונות קינקיים לסקס לוהט סקס בתשלום - כמה רעיונות קינקיים לסקס לוהט

הפעם הבאנו לכם כמה רעיונות קינקיים שיכניסו קצת עניין לחיי המין. בונדג‘ - בונדג‘ הוא סוג של משחקי כוח במיטה, כאשר אחד שולט בעניינים והשני שפוט/ה שלו/שלה. אזיקים זה כבר מזמן לא באפנה, כדאי להצטייד בחבלים או סרט הדבקה חזק. ישנם גם אביזרים מעולים לריסון…

סקס בתשלום

כיצד הנשים יכולות לשפר את הדחף המיני סקס בתשלום - כיצד הנשים יכולות לשפר את הדחף המיני

ירידה בחשק המיני היא לא רק בעיה של גברים, גם נשים סובלות מהבעיה. רבים מהגברים המבלים בדירות דיסקרטיות בחיפה, קריות והצפון מספרים שאין להם ברירה כי האישה שלהם אינה מעוניינת במין, או לפחות לא בתדירות שהם מצפים. אז את הטיפים הבאים תוכלו לשתף עם הנשים שלכם.…

סקס בתשלום

תחפושות סקס לבילוי סוער סקס בתשלום - תחפושות סקס לבילוי סוער

גם הגברים וגם הנשים רוצים ליהנות מעולם הפנטזיה, אנו רואים זאת בכל ביקור בדירות דיסקרטיות בהרצליה. ובשביל לממש פנטזיות צריך להשקיע בכל האווירה שמסביב, וזה כולל גם תחפושות. עשינו סקר קצר ובדקנו אלו תחפושות סקס ניתן להשיג. תחפושת המזכירה - בעידן ה MEE TOO לא…