הבעיה שלא אוהבים לדבר עלייה

סקס בתשלום
אורך: 299 מילים

הבעיה שלא אוהבים לדבר עלייה

סקס בתשלום - הבעיה שלא אוהבים לדבר עלייה

אימפוטנציה, הבעיה שלא אוהבים לדבר עליה. על פי הערכות שירותי הרפואה, מידי שנה ישנם כשבעים אלף גברים נוספים הסובלים מאין אונות, אך מה שמפחיד הוא שרק 10% פונים לטיפול. זה אולי מביך אתכם, אך אם תתגברו על המבוכה תוכלו להתגבר גם על הבעיה.

אז מה הסיבה שאתם מגיעים לבלות בדירות דיסקרטיות ברמת גן, ודווקא ברגע שבו ציפיתם לזקפה חזקה שתאפשר לכם ליהנות מהערב, הזין שלכם מאכזב?

מה זה אין אונות

הרפואה מגדירה אין אונות כחוסר יכולות להגיע לזקפה מלאה המאפשרת חדירה בעת קיום יחסי המין. חוסר היכולות יכול להתבטא גם כחוסר יכולת לשמור על הזקפה במהלך קיום יחסי המין. התופעה שכיחה מאוד בקרב גברים מעל גיל 50 והיא הולכת וגדלה עם הגיל. אך גם גברים צעירים עשויים לסבול מהבעיה.

גורמים שונים יכולים לגרום לאין אונות והפרעות זקפה, ובמקרים רבים זהו שילוב של מספר גורמים. ניתן לחלק את ההפרעות לבעיות פיזיות ובעיות נפשיות, או השילוב בין השניים.

כאשר אנו מדברים על בעיות נפשיות, בדרך כלל מדובר בבעיות של דיכאון, מתח וחרדות – משבר ביחסי הזוגיות או חרדת ביצוע יכולים לגרום לבעיות אלו. מקובל לחשוב שגברים יכולים לזיין בכל מצב, אבל בפועל מצבנו הנפשי בהחלט פוגע לרעה ביכולות שלנו. המתחים והחרדות לאו דווקא נובעים מעניינים הקשורים למערכת היחסים הזוגית, גם המצב הכלכלי או המצב הביטחוני יכולים להקשות עלינו.

הבעיות הפיזיות יכולות להיות בעיות הקשורות לאספקת הדם לאיבר המין, שימוש בתרופות מסוימות, הפרעות בפעילות העצבית, טיפולים רפואיים, חבלות וניתוחים באזור האגן, השמנת יתר כמו גם עישון, שתיית אלכוהול וצריכת סמים. מחלת הסכרת היא אחד הגורמים הדומיננטיים לבעיות אימפוטנציה – היא גורמת גם לבעיות עצביות וגם לבעיות בזרימת הדם.

האם יש פתרון

איננו יודעים מדוע גברים משלימים עם המצב וחושבים שאין פתרון. בהחלט ישנם פתרונות ואיננו מדברים אך ורק על כדורי ויאגרה. לרופאים האורולוגיים ישנם מבחר פתרונות, אך בראש ובראשונה צריך לקחת נשימה עמוקה ולפנות אליהם. השלב הראשון יהיה אבחון הסיבה, ולאחר מכן יהיה ניתן לדבר על פתרונות לבעיית האין אונות.

בלוג סקס Silver Lovely

סקס בתשלום

נערות ליווי, הידועות גם בשם נערות ליווי או מלוות, היו חלק מההיסטוריה האנושית מאז ימי קדם. בעוד הרעיון של תשלום עבור החברה של אישה עשוי להיות שנוי במחלוקת בחברות מסוימות, הביקוש לשירותי ליווי ממשיך לשגשג בחלקים רבים של העולם. במאמר זה נעמיק בהיסטוריה, בחוקיות ובנקודות המבט החברתיות של נערות ליווי, תוך התמקדות בתפקידן בחברה בת זמננו. סקס בתשלום - נערות ליווי, הידועות גם בשם נערות ליווי או מלוות, היו חלק מההיסטוריה האנושית מאז ימי קדם. בעוד הרעיון של תשלום עבור החברה של אישה עשוי להיות שנוי במחלוקת בחברות מסוימות, הביקוש לשירותי ליווי ממשיך לשגשג בחלקים רבים של העולם. במאמר זה נעמיק בהיסטוריה, בחוקיות ובנקודות המבט החברתיות של נערות ליווי, תוך התמקדות בתפקידן בחברה בת זמננו.

היסטוריה של נערות ליווי הנוהג להעסיק נשים כמלוות תועד עוד בתרבויות העתיקות של מסופוטמיה ויוון. בחברות אלה, לא היה זה נדיר שלגברים ממעמד חברתי גבוה הייתה הטארה, קורטיזנית משכילה ותרבותית מאוד, כבת לוויה. נשים אלה הוערכו לא רק בשל יופיין הפיזי אלא גם בשל האינטלקט,…

סקס בתשלום

לחקור את העיר התוססת והדינמית של תל אביב, ישראל סקס בתשלום - לחקור את העיר התוססת והדינמית של תל אביב, ישראל

תל אביב, ישראל היא עיר שלא דומה לשום עיר אחרת. עם שילוב של מורשת עתיקה וחדשנות מודרנית, זהו מטרופולין שוקק ותוסס שיש לו מה להציע לכולם. תל אביב, המכונה "העיר שלא ישנה לעולם", היא המרכז התרבותי, הכלכלי והטכנולוגי של ישראל. מחופיה היפים ועד חיי הלילה…

סקס בתשלום

התפקיד המתפתח של נערות ליווי: מסטיגמה למקצועיות סקס בתשלום - התפקיד המתפתח של נערות ליווי: מסטיגמה למקצועיות

כששומעים את המונח "נערות ליווי", שפע של דימויים עשויים לעלות בראש - חלקם עשויים להעלות בדמיונם את הסרט ההוליוודי הסטריאוטיפי המתאר אישה לבושה בקפידה העומדת בפינת רחוב, בעוד שאחרים עשויים לדמיין סצנה זוהרת ומפנקת יותר. עם זאת, המציאות של נערות ליווי מורכבת ורב-ממדית הרבה יותר…