הבעיה שלא אוהבים לדבר עלייה

סקס בתשלום
אורך: 299 מילים

הבעיה שלא אוהבים לדבר עלייה

סקס בתשלום - הבעיה שלא אוהבים לדבר עלייה

אימפוטנציה, הבעיה שלא אוהבים לדבר עליה. על פי הערכות שירותי הרפואה, מידי שנה ישנם כשבעים אלף גברים נוספים הסובלים מאין אונות, אך מה שמפחיד הוא שרק 10% פונים לטיפול. זה אולי מביך אתכם, אך אם תתגברו על המבוכה תוכלו להתגבר גם על הבעיה.

אז מה הסיבה שאתם מגיעים לבלות בדירות דיסקרטיות ברמת גן, ודווקא ברגע שבו ציפיתם לזקפה חזקה שתאפשר לכם ליהנות מהערב, הזין שלכם מאכזב?

מה זה אין אונות

הרפואה מגדירה אין אונות כחוסר יכולות להגיע לזקפה מלאה המאפשרת חדירה בעת קיום יחסי המין. חוסר היכולות יכול להתבטא גם כחוסר יכולת לשמור על הזקפה במהלך קיום יחסי המין. התופעה שכיחה מאוד בקרב גברים מעל גיל 50 והיא הולכת וגדלה עם הגיל. אך גם גברים צעירים עשויים לסבול מהבעיה.

גורמים שונים יכולים לגרום לאין אונות והפרעות זקפה, ובמקרים רבים זהו שילוב של מספר גורמים. ניתן לחלק את ההפרעות לבעיות פיזיות ובעיות נפשיות, או השילוב בין השניים.

כאשר אנו מדברים על בעיות נפשיות, בדרך כלל מדובר בבעיות של דיכאון, מתח וחרדות – משבר ביחסי הזוגיות או חרדת ביצוע יכולים לגרום לבעיות אלו. מקובל לחשוב שגברים יכולים לזיין בכל מצב, אבל בפועל מצבנו הנפשי בהחלט פוגע לרעה ביכולות שלנו. המתחים והחרדות לאו דווקא נובעים מעניינים הקשורים למערכת היחסים הזוגית, גם המצב הכלכלי או המצב הביטחוני יכולים להקשות עלינו.

הבעיות הפיזיות יכולות להיות בעיות הקשורות לאספקת הדם לאיבר המין, שימוש בתרופות מסוימות, הפרעות בפעילות העצבית, טיפולים רפואיים, חבלות וניתוחים באזור האגן, השמנת יתר כמו גם עישון, שתיית אלכוהול וצריכת סמים. מחלת הסכרת היא אחד הגורמים הדומיננטיים לבעיות אימפוטנציה – היא גורמת גם לבעיות עצביות וגם לבעיות בזרימת הדם.

האם יש פתרון

איננו יודעים מדוע גברים משלימים עם המצב וחושבים שאין פתרון. בהחלט ישנם פתרונות ואיננו מדברים אך ורק על כדורי ויאגרה. לרופאים האורולוגיים ישנם מבחר פתרונות, אך בראש ובראשונה צריך לקחת נשימה עמוקה ולפנות אליהם. השלב הראשון יהיה אבחון הסיבה, ולאחר מכן יהיה ניתן לדבר על פתרונות לבעיית האין אונות.

בלוג סקס Silver Lovely

סקס בתשלום

טיפול בבעיות זקפה באמצעות היפנוזה סקס בתשלום - טיפול בבעיות זקפה באמצעות היפנוזה

גברים רבים סובלים מבעיות שונות הקשורות לזקפה, גם אם אינם אוהבים לדבר על זה. ישנן שיטות טיפוליות שונות - מהשיטות הטבעיות ועד הוויאגרה. אבל על טיפול בהיפנוזה ככל הנראה עדיין לא שמעתם. אך מסתבר כי היום ישנם מטפלים המשתמשים בשיטה זו. השיטה מתגלה כיעילה לא…

סקס בתשלום

COCKRING – הצעצוע שאתם מתעלמים ממנו סקס בתשלום - COCKRING – הצעצוע שאתם מתעלמים ממנו

2חושבים על גיוון יחסי המין ומחפשים צעצועים. אולי אתם גולשים עכשיו באתרי האינטרנט וחושבים מה כדאי לרכוש. אולי חשבתם על איזה דילדו בשביל לפנק את האישה, ואולי איזה משהו בשביל לאונן לעצמכם יותר טוב. יש באמת שפע של אפשרויות. הצעצועים השונים נועדו לשפר את התחושה…

סקס בתשלום

אוננות זה מסע שאף לא נגמר סקס בתשלום - אוננות זה מסע שאף לא נגמר

אנחנו מגלים את האוננות בגיל צעיר וזו אהבה ממבט ראשון. ברגע שאנו מתחילים עם זה אנחנו פשוט לא יכולים להפסיק ורק רוצים לעשות זאת יותר ויותר. ולאט לאט אנחנו מתחילים להבין את העניינים, וכבר מתחילים לחשוב כל סקס. אבל גם כאשר יש לנו חיים מין…