איך לעשות אווירה של זיונים

סקס בתשלום
אורך: 309 מילים

איך לעשות אווירה של זיונים

סקס בתשלום - איך לעשות אווירה של זיונים

כאשר אתם מביאים בחורות הביתה ורוצים לזיין אותן, אתם צריכים ליצור אווירה של זיונים. תחשבו על זה רגע, אווירה היא צורה לרמוז לבחורה על הכוונות שלכם מבלי להגיד. ובאופן טבעי היא מכניסה את הבחורה למצב רוח הנכון, והיא עשויה להיות זאת שיוזמת.

לא שמתם לב שכשאר מבקרים בדירות דיסקרטיות בפתח תקווה, תמיד יש אווירה מחרמנת? טוב, ברור שחלק גדול מזה זה הנערות עצמן. מה יכול להיות יותר מחרמן מהשלמות של הנערות הללו; עם ישבנים אי אפשר להתווכח…

אבל זה לא רק זה. בדירות הדיסקרטיות יש אווירה מחרמנת שאפשר ליצור גם אצלכם בבית.

הדבר הראשון שאתם צריכים בשביל לגרום לבחורה להרגיש בנוח זה הטמפרטורה בחדר. לא חם מידי ולא קר מידי, בדיוק הטמפרטורה הרצויה. אל תחשבו על מה שאתם אוהבים, תחשבו על מה שהבחורה מעדיפה. אין לכם מושג כמה טמפרטורה קרה או חמה מידי יכולה להשפיע על התחושות הפנימיות, אפילו שזה ללא מודעות.

עוד דבר שיכול לסייע להכניס אווירה או איזו תמונה ארוטית. איננו מדברים על תמונה שנראית כמו סקרין שוט מסרט פורנו. אתם צריכים משהו אומנותי, משהו שיותר מרמז ומעורר סקרנות ולא משהו בעל בוטות מינית שיכולה להרתיע.

ואם לא אמרנו קודם, סדר וניקיון הוא דבר חשוב מאוד בשביל ההרגשה הטובה. חשוב שהכול יהיה מסודר, בלי גרביים מלוכלכות זרוקות על המיטה ודברים בסגנון. בלי נייר טואלט עם שאריות של זרע על הרצפה, אתם לא רוצים ריחות רעים. אתם יכולים לשים כמה נרות ריחניים בחדר, הם מעניקים ריח טוב גם בלי שמדליקים אותם, ובאופן טבעי הבחורה עשויה לבקש להדליק אותם בשביל להריח… כאילו בצורה תמימה.

אתם גם רוצים שהמיטה שלכם תהיה פתרון הישיבה הכי נוח בחדר. משהו שבאופן טבעי יגרום לבחורה להתרווח במיטה שלכם.
וכמובן אל תשכחו קונדומים, שמנים לעיסוי ואפילו צעצועים מדליקים. אבל תזכרו שערימת קונדומים על השידה יכולה להיות מרתיעה עבור בחורות שבאות בפעם הראשונה. שימו במגירה, אבל חשוב שזה יהיה בהישג יד.

ועוד דבר חשוב זה המוזיקה. הכינו לעצמכם איזה פלייליסט שמסייע להביא את הבחורה למצב רגוע ונינוח, עם קצת נגיעות של חרמנות.

בלוג סקס Silver Lovely

סקס בתשלום

נערות ליווי, הידועות גם בשם נערות ליווי או מלוות, היו חלק מההיסטוריה האנושית מאז ימי קדם. בעוד הרעיון של תשלום עבור החברה של אישה עשוי להיות שנוי במחלוקת בחברות מסוימות, הביקוש לשירותי ליווי ממשיך לשגשג בחלקים רבים של העולם. במאמר זה נעמיק בהיסטוריה, בחוקיות ובנקודות המבט החברתיות של נערות ליווי, תוך התמקדות בתפקידן בחברה בת זמננו. סקס בתשלום - נערות ליווי, הידועות גם בשם נערות ליווי או מלוות, היו חלק מההיסטוריה האנושית מאז ימי קדם. בעוד הרעיון של תשלום עבור החברה של אישה עשוי להיות שנוי במחלוקת בחברות מסוימות, הביקוש לשירותי ליווי ממשיך לשגשג בחלקים רבים של העולם. במאמר זה נעמיק בהיסטוריה, בחוקיות ובנקודות המבט החברתיות של נערות ליווי, תוך התמקדות בתפקידן בחברה בת זמננו.

היסטוריה של נערות ליווי הנוהג להעסיק נשים כמלוות תועד עוד בתרבויות העתיקות של מסופוטמיה ויוון. בחברות אלה, לא היה זה נדיר שלגברים ממעמד חברתי גבוה הייתה הטארה, קורטיזנית משכילה ותרבותית מאוד, כבת לוויה. נשים אלה הוערכו לא רק בשל יופיין הפיזי אלא גם בשל האינטלקט,…

סקס בתשלום

לחקור את העיר התוססת והדינמית של תל אביב, ישראל סקס בתשלום - לחקור את העיר התוססת והדינמית של תל אביב, ישראל

תל אביב, ישראל היא עיר שלא דומה לשום עיר אחרת. עם שילוב של מורשת עתיקה וחדשנות מודרנית, זהו מטרופולין שוקק ותוסס שיש לו מה להציע לכולם. תל אביב, המכונה "העיר שלא ישנה לעולם", היא המרכז התרבותי, הכלכלי והטכנולוגי של ישראל. מחופיה היפים ועד חיי הלילה…

סקס בתשלום

התפקיד המתפתח של נערות ליווי: מסטיגמה למקצועיות סקס בתשלום - התפקיד המתפתח של נערות ליווי: מסטיגמה למקצועיות

כששומעים את המונח "נערות ליווי", שפע של דימויים עשויים לעלות בראש - חלקם עשויים להעלות בדמיונם את הסרט ההוליוודי הסטריאוטיפי המתאר אישה לבושה בקפידה העומדת בפינת רחוב, בעוד שאחרים עשויים לדמיין סצנה זוהרת ומפנקת יותר. עם זאת, המציאות של נערות ליווי מורכבת ורב-ממדית הרבה יותר…