איך להוסיף קצת ריגוש לחיי המין שלך עם סיפורי סקס

סקס בתשלום
אורך: 406 מילים

איך להוסיף קצת ריגוש לחיי המין שלך עם סיפורי סקס

סקס בתשלום - איך להוסיף קצת ריגוש לחיי המין שלך עם סיפורי סקס

סיפורי סקס יכולים להיות דרך מצוינת להוסיף קצת התרגשות לחיי המין שלך. בין אם אתם נמצאים במערכת יחסים ארוכת טווח או רק מתחילים, כמה מנות של המילה הכתובה יכולות לעשות פלאים לחיבור הרוחני והפיזי שלכם. אבל לפני שאתם קופצים פנימה, יש כמה דברים שכדאי לדעת.

www.zavita.co.il – אינדקס מומלץ
ראשית, לא כל סיפורי המין נולדו שווים. הבנת הז'אנר שאתה מעוניין בו תעזור לך לוודא שאתה מוצא את הסיפור הנכון עבורך ועבור בן זוגך. אפשרויות פופולריות כוללות ארוטיקה, המתמקדת ברגשות, כמו גם פנטזיה ומדע בדיוני, אשר לעתים קרובות מעורבים אלמנטים של טכנולוגיה, יצורים על טבעיים, או תרחישים מצחיקים. מרומנטיקה היסטורית ועד השתוללויות גסות בסביבה מודרנית, כמעט בוודאות יש סיפור סקס שם בשבילך.

גורם מפתח נוסף שיש לקחת בחשבון הוא מי הולך לקרוא את סיפור המין. אם אתם חלק מזוג, האם לבן הזוג שלכם יש את אותם תחומי עניין כמוכם? האם הם מעריצים של אותו ז'אנר שאתה? האם הם נהנים משפה שעשויה להיחשב גסה בעיני אחדים? אם אתם קוראים יחידים, דעו שאתם לא בהכרח צריכים להסתפק בגישה של "מידה אחת מתאימה לכולם" לסיפורים שאתם קוראים.

לאחר שהחלטתם על ז'אנר לחקור והאדם השני קורא את הסיפור, עליכם לצמצם את המיקוד שלכם. סיפורים קצרים, נובלות וספרים יכולים להיות אפשרויות נהדרות, בהתאם למשך הזמן הכרוך בכך. אם אתם מעדיפים קוויקי ללא התחייבות, אתרים רבים מציעים סיפורים חינמיים באורך שנע בין מספר עמודים לכמה אלפים.

כאשר אתה מוכן לבחור סיפור, אתה צריך לקחת בחשבון את נקודת התצפית. האם יש מספר אחד שמספר את הסיפור, או מספר אחד? האם הסיפור סובב סביב דמות אחת או שהם מרחפים סביב מספר אנשים? אתה יכול לבחור סיפור שמתמקד במידה רבה בנקודת מבט אחת, או סיפור שהוא יותר מספר יודע-כל.

כשסוף סוף מגיע הזמן להתחיל לקרוא, השמיים הם הגבול. אתה יכול לפתוח את הספר ומיד להישאב למתח המיני בין שתי דמויות, או אולי אתה מעדיף להשקיע זמן בפיתוח מערכת היחסים שלהם ולהבין מי הם בנפרד זה מזה. אתה יכול אפילו למצוא את עצמך צוחק בקול רם (SLOL) על כמה מהשורות היותר קומיות.

עד סוף הסיפור, באופן אידיאלי אתה אמור להרגיש השראה. סיפורי סקס יכולים להיות דרך מצוינת למצוא רעיונות וחיוביות לגבי חיי המין של זוגות. אם לא לוקחים שום דבר אחר, זה שזוגות ברחבי העולם עובדים יחד כדי ליצור נוף בטוח, כנה ומעודד של סקס.

בסופו של דבר, סיפורי סקס יכולים להיות דרך מצוינת לשבור את התבנית, ולחקור את ההעדפות שלך ואת הדברים שמדליקים אותך. לא משנה מה תחליטו בסופו של דבר לקרוא או לכתוב, רק זכרו שהחלק החשוב ביותר בכל חוויה הוא לוודא שאתם ובני הזוג שלכם מרגישים בנוח ושכל המעורבים בסדר.

בלוג סקס Silver Lovely

סקס בתשלום

לחקור את פתח תקווה: פנינה נסתרת של ישראל סקס בתשלום - לחקור את פתח תקווה: פנינה נסתרת של ישראל

כשחושבים על ערים בישראל, יעדים פופולריים כמו תל אביב, ירושלים וחיפה עולים לעתים קרובות לראש. עם זאת, בלב המדינה שוכנת עיר תוססת שלעתים קרובות מתעלמים ממנה תיירים – פתח תקווה. ממוקם רק 10 ק"מ מזרחית לתל אביב, המטרופולין ההומה הזה הוא פנינה נסתרת מחכה להתגלות.…

סקס בתשלום

סקס מזדמן – מעשה שהיה מוקף טאבו ומחלוקת במשך עשרות שנים. זהו נושא שמצית מגוון של רגשות – מסקרנות והתרגשות ועד אי נוחות ושיפוט. למרות השכיחות של סקס מזדמן בחברה המודרנית, עדיין יש סטיגמה הקשורה אליו. עם זאת, זוהי שיחה חשובה ורלוונטית לנהל כמו סקס מזדמן ממשיך להיות חלק מחייהם של אנשים רבים. במאמר זה, נחקור את המושג סקס מזדמן, השלכותיו, ואת עשה ואל תעשה לשקול אם תחליט לעסוק בו. סקס בתשלום - סקס מזדמן – מעשה שהיה מוקף טאבו ומחלוקת במשך עשרות שנים. זהו נושא שמצית מגוון של רגשות – מסקרנות והתרגשות ועד אי נוחות ושיפוט. למרות השכיחות של סקס מזדמן בחברה המודרנית, עדיין יש סטיגמה הקשורה אליו. עם זאת, זוהי שיחה חשובה ורלוונטית לנהל כמו סקס מזדמן ממשיך להיות חלק מחייהם של אנשים רבים. במאמר זה, נחקור את המושג סקס מזדמן, השלכותיו, ואת עשה ואל תעשה לשקול אם תחליט לעסוק בו.

מהו סקס מזדמן? סקס מזדמן הוא פעילות מינית בהסכמה בין שני אנשים שאינם נמצאים במערכת יחסים רומנטית מחויבת. זה יכול ללבוש צורות רבות, כולל סטוצים ללילה אחד, חברים עם הטבות וסטוצים. זה קשור לעתים קרובות עם הדור הצעיר, אבל אנשים בכל הגילאים לעסוק במין מזדמנים.…

סקס בתשלום

תל אביב: עיר תוססת של אמנות, תרבות וחדשנות סקס בתשלום - תל אביב: עיר תוססת של אמנות, תרבות וחדשנות

כשמדובר בערים בישראל, אנשים רבים עשויים לחשוב מיד על ירושלים על אתריה ההיסטוריים ומשמעותה הדתית. אבל רק שעה משם שוכנת פנינה נוספת של עיר שלעתים קרובות מתעלמים ממנה - תל אביב. ידועה באנרגיה התוססת שלה, חופים מדהימים ותרבות משגשגת, תל אביב היא יעד חובה לכל…