אוננות זה מסע שאף לא נגמר

סקס בתשלום
אורך: 302 מילים

אוננות זה מסע שאף לא נגמר

סקס בתשלום - אוננות זה מסע שאף לא נגמר

אנחנו מגלים את האוננות בגיל צעיר וזו אהבה ממבט ראשון. ברגע שאנו מתחילים עם זה אנחנו פשוט לא יכולים להפסיק ורק רוצים לעשות זאת יותר ויותר. ולאט לאט אנחנו מתחילים להבין את העניינים, וכבר מתחילים לחשוב כל סקס. אבל גם כאשר יש לנו חיים מין פעילים, וגם כאשר אנחנו מבלים עם נערות ליווי בהרצליה או מזיינים בחורות מהטינדר, עדיין האוננות היא חלק מחיינו.

אין צורך להתבייש באוננות, צריך לעשות לה מקום של כבוד בחיינו. ובמסגרת זאת, כדאי גם להקדיש לה תשומת לב. משהו בסגנון, אם מאוננים אז לפחות שנעשה זאת כפי שצריך. שפשוף קטן ומהיר רק בשביל להוריד את הלחץ? למה אם אפשר להפיק מזה הרבה יותר.

הדבר הראשון שאנחנו מציעים לכם זה להתחיל להתאהב מחדש באוננות ולהיזכר בקסם שלה. לא אמרנו שתפסיקו לזיין, ואתם בכל מקרה מביאים ביד. אבל בואו לעשות זאת בצורה קצת יותר מענגת.

הדבר הראשון שכדאי לנסות זה לנסות חומרי סיכה שונים. בוודאי בילדות הייתם מתנסים עם הקרמים של אמא וכל מיני סבונים. אבל היום אתם יודעים שיש שפע של חומרי סיכה מיוחדים למטרה זו. אתם יכולים להשיג אותם בכל סופר פארם, ולא צריך לחפש רק בחנויות סקס. אתם מוזמנים לגלות שכל חומר סיכה מביא תחושות שונות.

ואחרי שתתנסו בחומרי סיכה חדשים, כדאי גם להיזכר שישנן תנוחות שונות לצורך אוננות. אנחנו חושבים שבדיוק כפי שבמכון כושר רוצים לעבוד על כל טווח התנועה של השריר, גם באוננות צריך לנסות את כל האפשרויות. שכיבה, עמידה, ישיבה… פשוט תנסו הכל.

ובעודכם מנסים תנוחות חדשות, כדאי גם לנסות צורות אחיזה שונות באיבר המין. אתם יכולים לאחוז אותו עם מלמעלה או מלמטה, אותם יכולים להשתמש גם בחפצים שונים. אוננות לא חייבת להיות עם היד, אתם יכולים לחכך את איבר המין כנגד חפצים שונים.

ולבסוף נקודה חשובה מאוד, אוננות היא הזדמנות להנעים את תחושות הגוף ולא רק להגיע לפורקן מיני. כך שלא כדאי להקדיש את כל תשומת הלב לזין. אתם בהחלט יכולים לגעת בעצמכם ולראות איך זה מרגיש נעים.

בלוג סקס Silver Lovely

סקס בתשלום

טיפול בבעיות זקפה באמצעות היפנוזה סקס בתשלום - טיפול בבעיות זקפה באמצעות היפנוזה

גברים רבים סובלים מבעיות שונות הקשורות לזקפה, גם אם אינם אוהבים לדבר על זה. ישנן שיטות טיפוליות שונות - מהשיטות הטבעיות ועד הוויאגרה. אבל על טיפול בהיפנוזה ככל הנראה עדיין לא שמעתם. אך מסתבר כי היום ישנם מטפלים המשתמשים בשיטה זו. השיטה מתגלה כיעילה לא…

סקס בתשלום

COCKRING – הצעצוע שאתם מתעלמים ממנו סקס בתשלום - COCKRING – הצעצוע שאתם מתעלמים ממנו

2חושבים על גיוון יחסי המין ומחפשים צעצועים. אולי אתם גולשים עכשיו באתרי האינטרנט וחושבים מה כדאי לרכוש. אולי חשבתם על איזה דילדו בשביל לפנק את האישה, ואולי איזה משהו בשביל לאונן לעצמכם יותר טוב. יש באמת שפע של אפשרויות. הצעצועים השונים נועדו לשפר את התחושה…

סקס בתשלום

איך לעשות אווירה של זיונים סקס בתשלום - איך לעשות אווירה של זיונים

כאשר אתם מביאים בחורות הביתה ורוצים לזיין אותן, אתם צריכים ליצור אווירה של זיונים. תחשבו על זה רגע, אווירה היא צורה לרמוז לבחורה על הכוונות שלכם מבלי להגיד. ובאופן טבעי היא מכניסה את הבחורה למצב רוח הנכון, והיא עשויה להיות זאת שיוזמת. לא שמתם לב…