אוננות זה מסע שאף לא נגמר

סקס בתשלום
אורך: 302 מילים

אוננות זה מסע שאף לא נגמר

סקס בתשלום - אוננות זה מסע שאף לא נגמר

אנחנו מגלים את האוננות בגיל צעיר וזו אהבה ממבט ראשון. ברגע שאנו מתחילים עם זה אנחנו פשוט לא יכולים להפסיק ורק רוצים לעשות זאת יותר ויותר. ולאט לאט אנחנו מתחילים להבין את העניינים, וכבר מתחילים לחשוב כל סקס. אבל גם כאשר יש לנו חיים מין פעילים, וגם כאשר אנחנו מבלים עם נערות ליווי בהרצליה או מזיינים בחורות מהטינדר, עדיין האוננות היא חלק מחיינו.

אין צורך להתבייש באוננות, צריך לעשות לה מקום של כבוד בחיינו. ובמסגרת זאת, כדאי גם להקדיש לה תשומת לב. משהו בסגנון, אם מאוננים אז לפחות שנעשה זאת כפי שצריך. שפשוף קטן ומהיר רק בשביל להוריד את הלחץ? למה אם אפשר להפיק מזה הרבה יותר.

הדבר הראשון שאנחנו מציעים לכם זה להתחיל להתאהב מחדש באוננות ולהיזכר בקסם שלה. לא אמרנו שתפסיקו לזיין, ואתם בכל מקרה מביאים ביד. אבל בואו לעשות זאת בצורה קצת יותר מענגת.

הדבר הראשון שכדאי לנסות זה לנסות חומרי סיכה שונים. בוודאי בילדות הייתם מתנסים עם הקרמים של אמא וכל מיני סבונים. אבל היום אתם יודעים שיש שפע של חומרי סיכה מיוחדים למטרה זו. אתם יכולים להשיג אותם בכל סופר פארם, ולא צריך לחפש רק בחנויות סקס. אתם מוזמנים לגלות שכל חומר סיכה מביא תחושות שונות.

ואחרי שתתנסו בחומרי סיכה חדשים, כדאי גם להיזכר שישנן תנוחות שונות לצורך אוננות. אנחנו חושבים שבדיוק כפי שבמכון כושר רוצים לעבוד על כל טווח התנועה של השריר, גם באוננות צריך לנסות את כל האפשרויות. שכיבה, עמידה, ישיבה… פשוט תנסו הכל.

ובעודכם מנסים תנוחות חדשות, כדאי גם לנסות צורות אחיזה שונות באיבר המין. אתם יכולים לאחוז אותו עם מלמעלה או מלמטה, אותם יכולים להשתמש גם בחפצים שונים. אוננות לא חייבת להיות עם היד, אתם יכולים לחכך את איבר המין כנגד חפצים שונים.

ולבסוף נקודה חשובה מאוד, אוננות היא הזדמנות להנעים את תחושות הגוף ולא רק להגיע לפורקן מיני. כך שלא כדאי להקדיש את כל תשומת הלב לזין. אתם בהחלט יכולים לגעת בעצמכם ולראות איך זה מרגיש נעים.

בלוג סקס Silver Lovely

סקס בתשלום

מצאי לעצמך את נערת הליווי המושלמת סקס בתשלום - מצאי לעצמך את נערת הליווי המושלמת

מחפשים להפוך את הלילה הבא שלכם לחוויה בלתי נשכחת? אל תסתפקו בלילה רגיל של שתייה ושיחה. אם אתה רוצה להגביר את החום, למה לא לחקור את השירותים של נערת ליווי? בעזרת המדריך הזה, גם אתם תוכלו למצוא לעצמכם את נערת הליווי המושלמת כדי לוודא שהבילוי…

סקס בתשלום

נערות ליווי: בנות לוויה מקצועיות לגברים המחפשים חברה סקס בתשלום - נערות ליווי: בנות לוויה מקצועיות לגברים המחפשים חברה

האם אתה בשוק של חברות מקצועית ללא הטרחה של התחייבות למערכת יחסים ארוכת טווח? מעוניינים למצוא את בן הזוג המושלם לאירוע או אירוע מיוחד? אם כן, אז ליווי יכול להיות התשובה. נערות ליווי הן בנות לוויה מקצועיות המספקות ללקוחות חברות ומגוון שירותים בהתאם לצרכים ולרצונות…

סקס בתשלום

נערות ליווי: מה שמקל על יצירת קשר עם נשים יפות סקס בתשלום - נערות ליווי: מה שמקל על יצירת קשר עם נשים יפות

נערות ליווי המלצה-נערות ליווי הן דרך נהדרת לאנשים להתחבר עם נשים מדהימות בסביבה בטוחה ודיסקרטית. בין אם אתם מחפשים לבנות קשר או סתם רוצים לתבל את הערב שלכם, מציאת נערת ליווי היא דרך מצוינת לוודא שהרצונות שלכם מתקיימים. שירותי ליווי מאפשרים לך להתחבר לנשים שלא…