אוננות זה מסע שאף לא נגמר

סקס בתשלום
אורך: 302 מילים

אוננות זה מסע שאף לא נגמר

סקס בתשלום - אוננות זה מסע שאף לא נגמר

אנחנו מגלים את האוננות בגיל צעיר וזו אהבה ממבט ראשון. ברגע שאנו מתחילים עם זה אנחנו פשוט לא יכולים להפסיק ורק רוצים לעשות זאת יותר ויותר. ולאט לאט אנחנו מתחילים להבין את העניינים, וכבר מתחילים לחשוב כל סקס. אבל גם כאשר יש לנו חיים מין פעילים, וגם כאשר אנחנו מבלים עם נערות ליווי בהרצליה או מזיינים בחורות מהטינדר, עדיין האוננות היא חלק מחיינו.

אין צורך להתבייש באוננות, צריך לעשות לה מקום של כבוד בחיינו. ובמסגרת זאת, כדאי גם להקדיש לה תשומת לב. משהו בסגנון, אם מאוננים אז לפחות שנעשה זאת כפי שצריך. שפשוף קטן ומהיר רק בשביל להוריד את הלחץ? למה אם אפשר להפיק מזה הרבה יותר.

הדבר הראשון שאנחנו מציעים לכם זה להתחיל להתאהב מחדש באוננות ולהיזכר בקסם שלה. לא אמרנו שתפסיקו לזיין, ואתם בכל מקרה מביאים ביד. אבל בואו לעשות זאת בצורה קצת יותר מענגת.

הדבר הראשון שכדאי לנסות זה לנסות חומרי סיכה שונים. בוודאי בילדות הייתם מתנסים עם הקרמים של אמא וכל מיני סבונים. אבל היום אתם יודעים שיש שפע של חומרי סיכה מיוחדים למטרה זו. אתם יכולים להשיג אותם בכל סופר פארם, ולא צריך לחפש רק בחנויות סקס. אתם מוזמנים לגלות שכל חומר סיכה מביא תחושות שונות.

ואחרי שתתנסו בחומרי סיכה חדשים, כדאי גם להיזכר שישנן תנוחות שונות לצורך אוננות. אנחנו חושבים שבדיוק כפי שבמכון כושר רוצים לעבוד על כל טווח התנועה של השריר, גם באוננות צריך לנסות את כל האפשרויות. שכיבה, עמידה, ישיבה… פשוט תנסו הכל.

ובעודכם מנסים תנוחות חדשות, כדאי גם לנסות צורות אחיזה שונות באיבר המין. אתם יכולים לאחוז אותו עם מלמעלה או מלמטה, אותם יכולים להשתמש גם בחפצים שונים. אוננות לא חייבת להיות עם היד, אתם יכולים לחכך את איבר המין כנגד חפצים שונים.

ולבסוף נקודה חשובה מאוד, אוננות היא הזדמנות להנעים את תחושות הגוף ולא רק להגיע לפורקן מיני. כך שלא כדאי להקדיש את כל תשומת הלב לזין. אתם בהחלט יכולים לגעת בעצמכם ולראות איך זה מרגיש נעים.

בלוג סקס Silver Lovely

סקס בתשלום

נערות ליווי, הידועות גם בשם נערות ליווי או מלוות, היו חלק מההיסטוריה האנושית מאז ימי קדם. בעוד הרעיון של תשלום עבור החברה של אישה עשוי להיות שנוי במחלוקת בחברות מסוימות, הביקוש לשירותי ליווי ממשיך לשגשג בחלקים רבים של העולם. במאמר זה נעמיק בהיסטוריה, בחוקיות ובנקודות המבט החברתיות של נערות ליווי, תוך התמקדות בתפקידן בחברה בת זמננו. סקס בתשלום - נערות ליווי, הידועות גם בשם נערות ליווי או מלוות, היו חלק מההיסטוריה האנושית מאז ימי קדם. בעוד הרעיון של תשלום עבור החברה של אישה עשוי להיות שנוי במחלוקת בחברות מסוימות, הביקוש לשירותי ליווי ממשיך לשגשג בחלקים רבים של העולם. במאמר זה נעמיק בהיסטוריה, בחוקיות ובנקודות המבט החברתיות של נערות ליווי, תוך התמקדות בתפקידן בחברה בת זמננו.

היסטוריה של נערות ליווי הנוהג להעסיק נשים כמלוות תועד עוד בתרבויות העתיקות של מסופוטמיה ויוון. בחברות אלה, לא היה זה נדיר שלגברים ממעמד חברתי גבוה הייתה הטארה, קורטיזנית משכילה ותרבותית מאוד, כבת לוויה. נשים אלה הוערכו לא רק בשל יופיין הפיזי אלא גם בשל האינטלקט,…

סקס בתשלום

לחקור את העיר התוססת והדינמית של תל אביב, ישראל סקס בתשלום - לחקור את העיר התוססת והדינמית של תל אביב, ישראל

תל אביב, ישראל היא עיר שלא דומה לשום עיר אחרת. עם שילוב של מורשת עתיקה וחדשנות מודרנית, זהו מטרופולין שוקק ותוסס שיש לו מה להציע לכולם. תל אביב, המכונה "העיר שלא ישנה לעולם", היא המרכז התרבותי, הכלכלי והטכנולוגי של ישראל. מחופיה היפים ועד חיי הלילה…

סקס בתשלום

התפקיד המתפתח של נערות ליווי: מסטיגמה למקצועיות סקס בתשלום - התפקיד המתפתח של נערות ליווי: מסטיגמה למקצועיות

כששומעים את המונח "נערות ליווי", שפע של דימויים עשויים לעלות בראש - חלקם עשויים להעלות בדמיונם את הסרט ההוליוודי הסטריאוטיפי המתאר אישה לבושה בקפידה העומדת בפינת רחוב, בעוד שאחרים עשויים לדמיין סצנה זוהרת ומפנקת יותר. עם זאת, המציאות של נערות ליווי מורכבת ורב-ממדית הרבה יותר…